SON DAKİKA
17 Ağustos 2022 05:10

SON HABERLER

Genç kadın facebook’a eşinden gördüğü şiddetin fotoğraflarını koydu ve canına kıydı

EŞİNDEN ŞİDDET GÖRDÜ FACEBOOK’TAKİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN YEDİĞİ KORKUNÇ DAYAĞIN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞIP CANINA KIYDI!..

İzmir’in Bornova İlçesi’nde, eşinden ve yakınlarından şiddet gördüğünü belirten bir çocuk annesi 29 yaşındaki Fatma Sarıaslan, girdiği bunalım sonrasında ilaç içip canına kıydı.

Fatma Sarıaslan’ın, intiharından önce Facebook’taki sosyal medya hesabından, gördüğü şiddeti anlattı ve şiddetin korkunç izlerini taşıyan fotoğrafları paylaştı.

İzmir, Altındağ 4281/1 sokakta yaşanan olayda, 29 yaşındaki Fatma Sarıaslan, eşi H.S.’den ve yakınlarından şiddet gördüğü gerekçesiyle, bunalıma girdi. Yakınlarının ifadesine göre, hakkında koruma kararı da bulunduğu ileri sürülen Fatma Sarıaslan, dün gece yaşadığı şiddetin acısına daha fazla dayanamayıp ilaç içti. Fatma Sarıaslan’ı evde hareketsiz bulan yakınlarının polis ve sağlık ekiplerini çağırdı. Gelen polis ve sağlık ekibi, Sarıaslan’ın hayatını kaybettiği belirlendi. Fatma Sarıaslan’ın ilaç içip canına kıydığı ortaya çıktı.

İNTİHARINDAN ÖNCE FACEBOOK’TAN MESAJ BIRAKTI

Bu arada Fatma Sarıaslan’ın, intiharından önce Facebook’taki sosyal medya hesabından, gördüğü şiddetin korkunç izlerini taşıyan fotoğrafları paylaştığı ortaya çıktı. Sarıaslan’ın fotoğraflarında vücudunu hemen her tarafının morluklar içerisinde olduğu görüldü.

Fatma Sarıaslan, Facebook’taki mesajında ise gördüğü şiddeti şöyle anlattı:

“Belki herkes bu boşanmada beni suçlayacak. Ama H.’nin dayısı ve kızı beni döverken H. kollarımı tutup güya beni savunurken darp raporu almamam için beni tehdit etti. ‘Merdivenlerden düştüm diyeceksin’ dedi, ‘Eğer şikayet edersen boşarım seni’ dedi. Bu saatten sonra bugün itibariyle H. denen şahıs ne oğlumun, ne de benim hayatımda yok. Artık bu konu hakkında konuşmak istemiyorum…yorum size kalmış….”

“ÖLMEDEN İKİ SAAT ÖNCE EV ALMIŞTIK”

İzmir’in Bornova İlçesi’nde, eşinden ve yakınlarından şiddet gördüğünü belirten ve girdiği bunalım sonrasında ilaç içip canına kıydığı ileri sürülen 1 çocuk annesi 29 yaşındaki Fatma Sarıaslan’ın cenazesi otopsi işleminin tamamlanmasının ardından ailesine teslim edildi. Talihsiz kadın için Bornova İlçesi Altındağ Semti’ndeki Mescidi Aksa Camii’nde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Sarıaslan’ın ailesi ve sevenleri katıldı. Törende, genç kadının gözü yaşlı annesi Safiye Sarıaslan, “Kızım yaşadıklarını pek anlatmıyordu. Dayanamayacak olduğunda ya da biz duyduğumuzda anlatırdı. Kocası sessiz biriydi ama ekonomik ve psikolojik baskı uygulardı. Kızıma 10 lira para vermekten bile çekinirdi. Bir kez şiddet gördüğü için polise gidip şikayette bulundu, ancak kocası şikayetini geri almasını istedi. Kaynı çok küfür ederdi. Kızım ölmeden 2 saat önce ona ev aldık. ‘Avizelerimi ben seçeceğim’ dedi. Benim kızım intihar etmedi. Hatta bizimle şakalaştı” diye konuştu. İkindide kalınan cenaze namazının ardından Fatma Sarıaslan, Işıkkent Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler