SON DAKİKA
21 Temmuz 2019 13:32

SON HABERLER

Gelinim Mutfakta 144. bölümünde Reyhan hanım ‘ağırbaşlı olacağım’ sözünü tutamadı!

Gelinim Mutfakta 144. Bölümde Reyhan Hanım, kaynanalara verdiği “ağırbaşlı olacağım” sözünü tutamadı ve tavırları ile başta Fatih Ürek olmak üzere herkesi kahkahalara boğdu! Kaynanalar odasında Reyhan Hanımın yaşına göre davranmadığı konuşulup, tartışıldı. 18 yaşında bir genç kız gibi davrandığı ve kaynana ağırbaşlılığı içinde davranmadığı eleştirildi. Bu eleştiriler karşısında Reyhan Hanım onlara bir söz verdi. Yemek tadımı sırasında onların istediği gibi ağırbaşlı davranarak tam bir kaynana olacağını söyledi.

Gelinim Mutfakta programının 144. bölümündeki kahkaha tufanını videodan izleyebilirsiniz.

Yemek tadım sırası Reyhan Hanıma geldiğinde ise, onun eski neşeli halini görmeyen Fatih Ürek sebebini sordu. Reyhan Hanım da kaynanalara verdiği sözü anlattı; fakat, içi kıpır kıpır olan Reyhan Hanım daha fazla dayanamadı. Ağırbaşlı tavrından, eski neşeli haline yıldırım edasıyla geçti. Bu geçiş hallerini görenler ise, gülmelerini engelleyemedi. Fatih Ürek de kahkahalarıyla onu izlemeye başladı. Reyhan Hanımın neşesi kaldığı yerden devam etti…

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

İlgili Haberler