SON DAKİKA
26 Haziran 2019 13:24

SON HABERLER

Gelinim Mutfakta 145. Bölüm Fragmanı İzle

Gelinim Mutfakta 145. Bölüm Fragmanı yayında! Sevgi Hanımın söyledikleri gelini Tuğçe’yi şok ediyor! Fatih Ürek’in sorduğu bir soruya Sevgi Hanımın verdiği cevap gelini Tuğçe’nin tepki vermesine neden oluyor! Ezgi, kaynanası Reyhan Hanım ile bileklik krizi yaşıyor. Yasemin ile Başak arasındaki gerginlik hafta finalinde de devam ediyor!

Videodan Gelinim Mutfakta yarışmasının 145. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.15’te Kanal D’de!

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

İlgili Haberler