SON DAKİKA
26 Ağustos 2019 10:09

SON HABERLER

Gelinim Mutfakta 162. Bölüm Fragmanı İzle

Gelinim Mutfakta 162. Bölüm Fragmanı yayında! Betül’ün, Rap’li sataşmasına Ezgi nasıl karşılık verecek? Videodan 162. bölümün fragmanını izleyebilirsiniz.

Reyhan Hanım, Başak’a ait olan mikrofonu Betül’den alıyor! Cemile Hanım, gelini Aleyna ile ilgili sıkıntı yaşadığı durumları kaynanalarla paylaşıyor!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.15’te Kanal D’de!Gelinim Mutfakta Kanal D ekranının sevilen yarışma programıdır.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

İlgili Haberler