SON DAKİKA
17 Temmuz 2019 09:58

SON HABERLER

Gelinim Mutfakta bugün 27 Mart Çarşamba Beyza ve Burcu birbirine girdi!

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta yarışmasının 27 Mart Çarşamba günü ekrana gelen yeni bölümünde gelin adaylarının münakaşası vardı. Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği programın 268. bölümünde Beyza ve Burcu, seslerin çok yükseldiği bir tartışmanın içine girdiler! Videodan ikili arasında yaşanan atışmayı izleyebilirsiniz.

Beyza, Burcu’yu asık suratlı olarak gördüğü için ona üzerinde gülen surat olan şeker verdi. Burcu bunu çok çocukça buldu ve ona yüklenmeye başladı. Arkasından Beyza’ya yemek tarifleri kitabı verince olanlar oldu.

Ekmeklerini fırında yakan Beyza’ya yemek pişirememesinden dem vurarak verdiği bu kitap ortalığın karışmasına neden olan ilk fitili de yakmış oldu. Beyza ilk önce kitabı onun masasına bıraktı; sonra Burcu, kitabı sert bir şekilde onun masasına koydu. Olayın tekrarlanmasına öfkelenen Beyza kitabı yere fırlatarak ona bağırmaya başladı.

İkili arasındaki bağırışmaları duyan Fatih Ürek mutfağa girerek onları sakinleştirmeye çalıştı. O gittikten sonra tüm gelinler tartışmanın içine girdi. Sesler yine yükselmeye, tartışmalar yine sertleşmeye başladı…

İlgili Haberler