Ana sayfa TV Programları Gelinim Mutfakta 5 Mart Perşembe 474. Bölümde gün birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 5 Mart Perşembe 474. Bölümde gün birincisi kim oldu?

tarafından admin

Gelinim Mutfakta 474. Bölümde gün birincisi olan yarışmacı 1 çeyrek altın kazandı! Gün toplamında kaynanalardan yüksek ve eşit puanları Başak Kuvel ve Elif Akçam aldı! Çeyrek altını ise, kura çekimi sonrasında bir gelin kazandı!

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni bölümünde en düşük puanı 9 puan ile Ezgi hanım oldu. Programda 12’şer puan alan Başak ve Elif hanımlar yenişemedi. Özlem hanım ise 10 puanda kaldı. Yapılan kura çekiminin ardından kazanan isim Elif hanım oldu.

Bugün programda başka neler oldu? Başak, kaynanalara kahve götürdüğü sırada dengesini kaybetti, elindeki tepsiyi yere düşürdü ve kahve suyuna basarak ayağı kaydı! Yere sert bir şekilde düşen Başak gelinleri ve kaynanaları çok korkuttu. Neyseki ciddi bir sakatlık yaşamadı ve yarışmaya kaldığı yerden devam etti.

Ezgi, pankartını yırtan Başak ile sert bir tartışmanın içine girdi! Olay, Fatih Ürek’in gelinlere sorduğu bir soruya Başak’ın verdiği cevap ile başladı. Başak, üzerine bu konu ile ilgili gelen Ezgi’ye çok sinirlendi. Sonrasında bu siniri ile Ezgi’nin açtığı pankartı yırtınca olanlar oldu!

Gelinler yarışıyor, kayınvalideler puanlıyor! Hangi yemek, hangi gelinin? Kimse bilmiyor! Bu yarışmada kendini elemekte var, birinci yapmakta! Eğlenceyi ve muhteşem yemek tariflerini kaçırma!

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 12.30’da Kanal D’de!