SON DAKİKA
25 Nisan 2019 18:46

SON HABERLER

Gelinim Mutfakta’da 26. Hafta kim elendi?

Gelinim Mutfakta’nın hafta finali olan 130. Bölümünde en az puanı 3 gelin topladı! Hafta toplamında en az puanı 3 gelin toplayınca Fatih Ürek kura çekimine başvurmak isterken ilginç bir an yaşandı! Bir gelin ve kaynana yarışmadan çekilme kararı alınca Gelinim Mutfakta’nın yirmialtıncı hafta finalinde veda eden gelin-kaynana belli oldu! Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Kanal D ekranının sevilen yarışma programıdır.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

İlgili Haberler