Ana sayfa Dizi Fragmanları Gelsin Hayat Bildiği Gibi 29. yeni bölümde Songül’ün Sadi’yi kurtarma çabası

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 29. yeni bölümde Songül’ün Sadi’yi kurtarma çabası

tarafından admin

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin 29. bölümü 2 Mart Perşembe akşamı izleyicilerle buluşacak. Ertan Saban ile Devrim Özkan ikilisinin başrolündeki dizi, yaz döneminden bu yana başarılı şekilde yoluna devam ediyor. Dizinin 29. yeni bölümünde yaşanacaklarla ilgili detaylar şöyle:

Songül, Sadi’yi kurtarmak için Roberto’yu vermeyi düşünürken Ankara’yla kurduğu irtibattan sonra teslim edemeyeceğini öğrenir. Sadi’nin bir anda ortadan kaybolması Karabayır Lisesi’nde dikkat çeker. Songül, hocalarını merak eden öğrencilerine Sadi’nin neden ortadan kaybolduğunu anlatmaya gider. Sadi’yi kurtarmaya çalışırken uzanan yardım eli ise tanıdık bir isimden gelecektir.

Sevda bildiklerini daha fazla içinde tutamayıp Aylin’le konuşur. Aylin gerçek bir tehditle karşı karşıya kalır. Aygün evi kaybettiğini öğrendikten sonra Mahmut’un Melek’e zarar vermesinden korkup yeni bir karar alır ancak bu karar Melek’i ve arkadaşlarını mutlu etmeyecektir.

Show TV’nin yapımını BKM’nin üstlendiği, perşembe akşamlarına damgasını vuran ve sosyal medyada da çokça konuşulan dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait, yönetmenliğini ise Altan Dönmez üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Atilla Olgaç gibi deneyimli ve genç isimler bir arada yer alıyor.

“Gelsin Hayat Bildiği Gibi”, yeni bölümüyle 2 Mart Perşembe saat 20.00’de Show TV’de.