Ana sayfa Dizi Analiz Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Derya’nın başı büyük dertte!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Derya’nın başı büyük dertte!

tarafından ker_def

Show TV’nin BKM imzalı büyük ilgi gören dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de dün akşam Derya’nın kaçırılması olacaklara dair merakı artırdı. Sosyal medyada da çok konuşulan dizi #GelsinHayatBildiğiGibi etiketi ile 4 saat 35 dakika boyunca Twitter Türkiye’de TT listesinde yer aldı.

Dün akşam yayınlanan bölümde; Sadi ve Songül’ün aynı odaya yerleşme kararının ardından ikili kendi alanlarını kaybetmemek için kıyasıya bir rekabete başladı. Ancak birbirlerinin arkasından yaptıkları planlar başarısızlıkla sonuçlandı ve salonda uyumak zorunda kaldılar. Aylin sonunda kafede bulduğu işe başladı. Daha ilk günden eski okul arkadaşlarının karşısına çıkmasıyla kafede ortalık karıştı.

Aylin zor anında yanında olan Araz’la yakınlaşırken, bu yakınlaşmaya Sevda şahit oldu. Ancak Araz, Sevda’yı Aylin hakkında ikna etmeyi başardı. Meltem’in, Buğra ve Derya’nın tanışmasını istemesiyle köşeye sıkışan Yaver bulduğu çözümle Derya’nın kendisini fark etmemesini sağladı.

Servet köşkteki para dolu bavulun ortadan kaybolmasının ardından parayı kimin aldığını öğrenmek için araştırmalara başladı. Servet’in yaşadığından habersiz olan Gizem ise elindeki parayla geçmişte canını yakan herkesten kendi yöntemleriyle intikam almaya başladı.

Sadi ve Songül, Songül’ün ailesinin mezarını ziyaret etti. İkilinin duygu yüklü anları izleyicileri de derinden etkiledi. Ardından Songül’ün ailesinin mezarını ziyaret ettikleri sırada kendilerine doğrultulan silahlardan kaçmayı başaran Sadi ve Songül pusu kuranların kim olduğunu öğrenmek için harekete geçti.

Final sahnesinde ise heyecanı yükselten bir gelişme yaşandı. Kıvanç, Derya’nın kaçırılmasıyla yardım istemek için soluğu Payaslılar’ın kapısında aldı. Derya’nın kaçırılması gerilimi artırırken Sadi ve Songül’ün ne yapacağı merak konusu oldu.

YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI!

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin gelecek hafta ekrana gelecek yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Derya’nın zor anlarının ekrana geldiği tanıtımda Sadi ve Songül, Derya’yı kurtarabilmek için aksiyon dolu bir maceranın içine atılıyor. Mert, Gizem ve Araz’ın yakın hallerini görürken bunu okulda anlatması Aylin’i şoke ediyor. Sadi ve Songül’ün evinde yerde baygın halde yatan kişi ise dikkat çekiyor.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de.