Ana sayfa Dizi Fragmanları Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül ile Sadi romantizmin doruklarında

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül ile Sadi romantizmin doruklarında

tarafından ker_def

Show TV’nin ilgiyle takip edilen BKM imzalı dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünden ön izleme sahnesi yayınlandı. SadGül’ün romantizm dozu yüksek anlarının ekrana geldiği ön izleme sahnesinde Songül’ün Sadi’ye hazırladığı romantik sürpriz dikkat çekerken ikilinin yakınlaşması heyecanla bekleniyor.

Sadi ve Songül, Servet’in köşkünde kapana kısılmışken Yılan ekibi ikiliye ulaşmak için yoldadır. Köşkte silah sesleri yükselirken silahsız olan Sadi ve Songül ne yapacaklarını düşünürler. Songül ailesinin katilinden intikamını alabilecek midir? Gizem bambaşka biri olarak eski mahallesine geri döner.

Mert’in içerden çıktıktan sonra karşılaştığı Gizem’e karşı tavrı set olur. Mert ve Gizem arasındaki bağ artık kopma noktasına gelirken Araz’ın Gizem’den aldığı bir hediye onun daha da umutlanmasını sağlar. Kıvanç’ın düşmanları olduğunu öğrenen Mert, ablasına zarar gelmemesi için Kıvanç’ın karşısına çıkarken Kıvanç’ın tavırlarındaki değişiklik artık daha belirgin bir hal almaya başlar.

Yaşadıkları badireleri atlattıklarını düşünen Sadi, Songül’den aldığı bir telefonla kendini hiç beklenmeyen bir adreste bulur. Ağasının verdiği bir görev için Yaver’in girdiği kılık ise onu çok zor bir durumda bırakacaktır.

Yaşadıklarından dolayı zor bir zamandan geçen Melek’in sadece arkadaşları değil Sadi de yanında olur. Celal’in öldüğünü zanneden Melek yaşadığını öğrendiğinde de arkasında artık Sadi Payaslı vardır.

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda şu isimler bulunuyor:

“Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Pamir Pekin, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez, Melisa Bostancıoğlu ve Atilla Olgaç.”

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00’de Show TV’de.