Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin kadrosuna Tolga Güleç de katıldı!

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin kadrosuna Tolga Güleç de katıldı!

tarafından ker_def

Show TV’nin beğeniyle izlenen, yapımını BKM’nin üstlendiği dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, seyirciden gördüğü büyük ilgi ile perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor.

Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosuna onuncu bölüm itibarıyla ünlü oyuncu Tolga Güleç katılıyor. Dizide sürpriz bir karakterle seyirci karşısına çıkacak Güleç, ‘Rıza’ isimli genç bir babayı canlandıracak.

Küçük kızını tek başına yetiştiren Rıza, ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’de yepyeni bir hikayenin başlangıcına sebep olacak. Reytingleri çok başarılı gelen ve hikayesi de akıcı şekilde devam eden diziye ünlü oyuncu Tolga Güleç’in katılması ayrı bir güç verecektir.

Yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’nin oyuncu kadrosunda Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Açılan, Özgü Delikanlı, Ayşe Kırca, Sanem Babi, Onur Özer, Rojbin Erden, Ali Berge, Furkan Murat Uğur, Murat Göçmez gibi deneyimli ve genç isimler bir arada.

‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’, yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.