Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı dizisi hak ettiği başarıyı elde etti!

Gönül Dağı dizisi hak ettiği başarıyı elde etti!

tarafından ker_def

TRT 1 ekranlarına geldiği ilk günden bu yana büyük beğeni toplayan ve izleyici sayısı sürekli artan Gönül Dağı, bu hafta da yine birinci olarak zirveye yerleşti. Dizi, 8 Mayıs Cumartesi akşamı yayınlanan 27. Bölümde de geceye damgasını vurdu.

Her bölümünde samimi, dürüst, sıcakkanlı yurdum insanını anlatan, memleketimizin büyüleyici görüntüleri eşliğinde benzersiz bir öyküyü TRT 1 ekranlara yansıtan Gönül Dağı, 8 Mayıs Cumartesi akşamı Totalde dün akşam Kardeşlerim dizisinin ardından ikinci oldu. Ancak dizi hem AB hem de ABC1 kategorilerinde çok iyi oranlar elde ederek birincilik kürsüsüne oturdu. Dizinin geçen haftaya göre reytinglerinde düşüş yaşandığı da gözlemlendi. Büyük emekler verilen dizinin birincilikler almaya devam etmesi ekibin moralini de çok yükseltiyor.

Gönül Dağı dizisi hak ettiği başarıyı elde etti! 7

Bozkırda bir Anadolu masalını, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 gencin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı’nın Yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor.

Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın paylaştığı Gönül Dağı’nda Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Ruhi Sarı, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Utku Ateş, Cemre Melis Çınar, Ergun Kuyucu ve Zümre Meğreli rol alıyor.

Dizinin 28. Bölümü ise 15 Mayıs Cumartesi saat 20:00’de TRT 1 ekranlarına gelecek. İşte yeni bölümden ilk fragman: