Ana sayfa Dizi Fragmanları Gönül Dağı dizisinde Elif ile Kenan’ın aşkına yeni bir engel mi çıkacak?

Gönül Dağı dizisinde Elif ile Kenan’ın aşkına yeni bir engel mi çıkacak?

tarafından ker_def

Gönül Dağı’nın 68. bölümünde hüzün ve sevinç bir arada… Milyonlarca izleyici, bu hafta da TRT 1 ekranlarında buluşacak… Taner, Mühendis Aylin’in teklifine ne yanıt verecek? Cemile ve Veysel’i bekleyen büyük tehlike! Düğüncü Muammer ve Ağıtçı Hüseyin’in miras kavgası… Kenan’dan evlilik teklifi alan Elif’e yurtdışından gelen pakette ne var?

Her hafta TRT 1 izleyicilerinin gözbebeği olan Gönül Dağı, 17 Eylül Cumartesi akşamı yayınlanacak 68. Bölümüyle de yine büyük ilgi görecek, milyonları ekran başında buluşturacak. Gönül Dağı’nın yeni bölümünde miras kavgası nasıl sonuçlanacak?

Tarlalarında artezyen kaynak suyu çıkan Kaya ailesinde, bu bölümde kriz yaşanacak. Miras kavgasına tutuşan Düğüncü Muammer (Ali Düşenkalkar) ve Ağıtçı Hüseyin (Erdal Cindoruk), babaları Ciritçi Abdullah’ın (Yavuz Sepetçi) mirası yeniden düzenleyeceğini açıklamasıyla şok olur. Ailedeki bu kavga nasıl sonuçlanacak 68. Bölümde izleyeceğiz.

Cemile Ve Veysel’i bekleyen tehlike

Yeni bebek heyecanı yaşayan Cemile (Nazlı Pınar Kaya) ve Veysel’i (Semih Ertürk) 68. Bölümde tehlikeler bekliyor.

Elif’e yurtdışından gelen pakette ne var?

Geçtiğimiz haftaki bölümde aşık olduğu Elif hemşireye (Zümre Meğreli) evlenme teklif eden Doktor Kenan (Serkan Kuru) bu kararını ailesiyle de paylaşıyor. Mutluluktan havalara uçan ve bu güzel haberi kardeşi Zeynep’le (Güliz Aybay) paylaşan Elif’e yurtdışından bir paket geliyor. Bu pakette ne olduğunu 68. Bölümde öğreneceğiz.

Taner, Mühendis Aylin’in teklifine ne cevap verecek?

Büyük bir aşkla sevdiği eşi Dilek’i kaybeden ve çocuğuyla birlikte yeniden hayata tutunmaya çalışan Taner (Berk Atan), bu bölümde mühendis Aylin’in (Berfin Kıymaz), ‘yeni bir başlangıç için hazırım’ mesajına nasıl karşılık verecek yeni bölümde izleyeceğiz. Çok sevdiği çocukluk aşkı Dilek’in yasını hala tutan ancak zorunlu olarak kendini işine veren Taner, yeni bir duygusal ilişkiye hazır mı 68. Bölümde göreceğiz.

Evlendiler ancak bir araya gelemediler

Dilek’in öldüğü gün evlenen ve bu üzüntüyü üzerlerinden atamayan Ramazan ve Asuman cephesinde ise trajikomik olaylar yaşanıyor. Evleri yıkılan Hüseyin (Erdal Cindoruk) ve Günşıl (Gülhan Tekin), yeni evli çiftin yanına yerleşmiş, Ramazan babasıyla birlikte aynı yatağı paylaşmaya başlamıştı. Onları kırmadan bir araya gelmeye çalışan aşıkların başına gelmeyen kalmıyor. Karı koca birbirlerine kavuşabilecek mi? 68. Bölümde izleyeceğiz.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu’nun başrolleri paylaştığı Gönül Dağı’nda, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Serkan Kuru, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Zümre Meğreli, Sait Seçkin, Güliz Aybay, Öznur Yağcı, Hande Nur Tekin, Sevilay Gültekin, Beril Karademir, Samet Arda Mercan, Ali Toptaş, Sercan İnceer, Berfin Kıymaz rol alıyor.

Gönül Dağı 17 Eylül Cumartesi akşamı saat 20:00’de TRT 1’de