Ana sayfa Dizi Analiz Gönül Dağı dizisinde Meryem ile Rıfat’ın ilk karşılaşmasında neler olacak?

Gönül Dağı dizisinde Meryem ile Rıfat’ın ilk karşılaşmasında neler olacak?

tarafından ker_def

Gönül Dağı dizisinde yeni bölüm heyecanlı ve duygusal sahnelerle dolu olacak.. Gözleri açılan Meryem’in Rıfat ile tanışması ve sonrasında yaşayacakları çok merak ediliyor… Ayrıca minibüsünün içinde direksiyona yığılan Sefer’e ne olduğu konusu da yeni bölümde öne çıkacak.

Ekrana geldiği ilk bölümden itibaren izleyicilerin beğenisini toplayan, reyting rekorları kıran ve her hafta başarısını katlayan Gönül Dağı’nın elli üçüncü bölümü, 26 Şubat Cumartesi akşamı saat 20.00’de TRT1’de ekrana geliyor. Gönül Dağı’nın 26 Şubat Cumartesi saat 20.00’de TRT 1 ekranlarına gelecek yeni bölümünde neler olacak? İşte detaylar.

Amcaoğulları ayrı ayrı kendi dertleriyle uğraşırken, kasabada gelişen beklenmedik durum, onları bir araya getirir. Amcaoğulları birlikte kolları sıvamışken bu birlikteliği bozan durum ne olacaktır?

Sefer’in durumu iyice kötüleşmektedir. Son yaşadığı talihsiz olay, Zahide’nin endişelenmesine sebep olur. Sefer ve Zahide’yi bekleyen gelişme ne olacaktır? Bu sırada gözleri açılan Meryem de kasabaya gelmiştir. Rıfat ve Meryem’in ilk karşılaşmasında neler yaşanacaktır?

Gönül Dağı’nın başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan paylaşıyor. Kadroda ayrıca; Ecem Özkaya, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Nazlı Pınar Kaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk gibi isimler yer alıyor.  Gönül Dağı 53. Bölümüyle 26 Şubat Cumartesi saat 20.00’de TRT1’de…