Ana sayfa Dizi Haberleri Gönül Dağı ve Yalı Çapkını dizileri yeni sezonun en parlak dizileri oldular!

Gönül Dağı ve Yalı Çapkını dizileri yeni sezonun en parlak dizileri oldular!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Üçüncü sezonuyla yine çok başarılı sonuçlar almaya devam eden Gönül Dağı dizisi ile birlikte, yeni sezonun en iyi çıkışını sergileyen Yalı Çapını, milyonların sevgisini kazandı. 3. sezonda da TRT1 ekranında yine çok başarılı bir Gönül Dağı performansı izliyoruz. Çift haneli reytinglere tüm kategorilerde ulaşması ile birlikte Gönül Dağı’nın geçtiğimiz iki sezondaki başarısını tekrarlamakta olduğunu söyleyebiliriz. Haftalar geçtikçe de izleyici ilgisinin daha da çok artması normal kabul edilecektir.

Benzer bir başarıyı yakalayan Yalı Çapkını dizisi de yine çift haneye ulaşan reytingleri ile sezonun en başarılı iki projesinden birisi olmayı hak etti. Cuma akşamları Star TV ekranında yayınlanan Yalı Çapkını, her hafta üzerine koyarak ilerledi. Sonunda çift haneli reytingleri aşarak Gönül Dağı dizisine zirvede ortak olan bir Yalı Çapkını gerçeği ile karşı karşıyayız.

Sezonun en başarılı iki dizisi olarak hem Gönül Dağı hem de Yalı Çapkını milyonları ekrana taşımakla kalmıyor, aynı zamanda bunu her hafta sürdürerek bir süreklilik oluşturmuş durumda. Yalı Çapkını’nın hikayesi bu şekilde, akılcı ve merak uyandırıcı olmaya devam ettikçe başarısını sürdürmesi şaşırtmayacaktır.

Gönül Dağı dizisi ise farklı bir kültür gösterisi olarak bir diziden çok daha fazlası. Anadolu insanının güzelliklerini yansıtan, coğrafyanın insan yaşamına kattığı değerleri de gösteren bir dizi olması noktasında Gönül Dağı’nın üçüncü sezonda da yine milyonlarca kişi tarafından izlenmesi hiç de şaşılacak bir durum değil.

Yalı Çapkını dizisi ise bu başarısını ne kadar devam ettirecek bilinmez. Fakat her şey hikayede gizli. İzleyiciler hikaye gücü böyle devam ettikçe, Star TV’yi bir anda diğer kanalların önüne geçiren Yalı Çapkını dizisine ilgi göstermeyi sürdürecektir.