SON DAKİKA
7 Aralık 2022 05:29

SON HABERLER

Güldür Güldür Show’da zaman makinesine çok güleceksiniz

7’den 70’e herkesin severek izlediği Güldür Güldür Show’da bu hafta da kahkaha tufanı var. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show Salı akşamı Show TV’de…

60’ların favori televizyon programı Gelecekten Günümüze’de zaman makinesi kullanılıyor. Konuklar işçi İsmail, ses sanatçısı Mehtap, Hırsız Feridun ve Kasap Cemil gelecekten gelen torunları Fikri, Yeter, İbrahim ve Bahadır’la buluştuklarında neler yaşanacak?

Kendine has psikologumuz Naime, en yakın arkadaşının evliliğinden sonra bunalıma giren Çiçek’in derdine derman olabilecek mi? Aralarındaki heyecanı kaybeden karı-kocamız Leman ve Kudret’in ilişkilerini düzeltebilecek mi?

Okulda yeni işe başlayan öğretmen Cemil’i belalı sınıf 11fenA’da neler bekliyor? Cemil’in yenilikçi ve iyimser eğitimci tavrı derste başına ne gibi zorluklar açacak ?

Yıllar sonra mahalleden çocukluk arkadaşı ve zengin iş adamı Kudret’le buluşacak olan Mesut ne istiyor olabilir?

Uçurumdan aşağı yuvarlanmak üzere olan yolcu otobüsünün imdadına yetişen süper kahraman Fantastik Kadın Çiçek otobüsü kurtarabilecek mi? Fantastik Kadın Çiçek ile yolcular arasında ne yaşanacak ?

Çiçek’i kimselere vermek istemeyen babası İbrahim, görücülerin geleceğini öğrendiğinde nasıl tepki verecek? Damat adayı Tayfur ve Babası İsmail’i zorlu bir sınav bekliyor…

Kocasının davranışlarından şüphelenen Burcu ve babası Bilal ne keşfedecek? Mesut’un gizemli davranışlarının sebebi ne olabilir?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 1 Aralık Salı akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler