Ana sayfa TV Programları Güldür Güldür Show’un 370. yeni bölümü izleyicilere farklı bir deneyim yaşatacak!

Güldür Güldür Show’un 370. yeni bölümü izleyicilere farklı bir deneyim yaşatacak!

tarafından ker_def

Yapımını BKM’nin üstlendiği, televizyon ve tiyatro tarihine adını altın harflerle yazdıran ‘Güldür Güldür Show’ cumartesi akşamı saat 20.00’de 370’inci bölümüyle ekrana geliyor.

Fenomen karakterlerine ve gündem yaratan skeçlerine yenileri de ekleyerek eğlencenin değişmeyen adresi olan Ali Sunal’ın moderasyonuyla ekrana gelen ‘Güldür Güldür Show’da Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Uğur Bilgin, Aylin Kontente, Erdem Yener, Mahir İpek , Aziz Aslan, Özgün Aydın, Açelya Topaloğlu, Burak Topaloğlu, Berkay Tulumbacı, Toygan Avanoğlu, Özgün Bayraktar, Ayça Koptur, Fatih Öztürk, Hasibe Özlem Eren yer alıyor.

‘Güldür Güldür Show’un 370’inci bölümündeki skeçler ise şu şekilde:

YALAN RÜZGARI
Ozan sevgilisi Çiçek’i, Jale ile aldatırken yakalanınca arkadaşı İsmail’i sevgilisiyle barıştırmak için konuştuğunu söyler ve İsmail’in evine giderler. İsmail, Çiçek’i ikna eder fakat tam o sırada gerçek sevgilisi Yeter gelir. Jale’nin tehlikeli tipli abileri olduğunu öğrenen İsmail’in ailesi de gelir. Herkes ortamı idare edip, birbirlerini farklı kişiler olarak gösterseler de İsmail’in başına büyük bir iş açılır.

SIRADANLIĞA ÖVGÜ
Fikri ile Yeter, Paşa ile Nazlı kendi çocuklarının ne kadar özel olduklarından bahsedip karşılaştırma yaparlar. Fakat Mehtap ile Hayati çocuklarının çok sıradan olduğunu söyleyip sıradanlıkla övünürler. Diğer çiftler bu sefer çocuklarının sıradan olduğunu söyler ve kimin çocuğunun daha sıradan olduğunu karşılaştırmaya başlarlar.

SEVİNÇ “GÖSTERİSİ”
Mesut uzun bir aradan sonra arkadaşlarıyla bir araya gelip onlara hayatında değişiklikler olduğunu söyler. Kendince küçük şeylerden mutlu olmayı öğrenen Mesut, arkadaşlarına bunu göstermek için abartılı hareketlerde bulunur.

AT GİBİ
Nazlı, eşi Fikri’nin Semra isimli bir at ile fazla ilgilenmesinden dolayı boşanmaya karar verir ve ikili mahkemeye gider. Hakim İbrahim ve katibe Mehtap’ın görevli olduğu dava aldatma davası olarak görülür ve Semra’nın at olduğu bilinmez. İbrahim ve Mehtap konuyu tamamen yanlış anlayarak ilerler.

DÜĞÜN YAPMALI MIYIZ?
Yeter, kızı Çiçek düğün yapmak istemediği için arkadaşlarından yardım ister. Yeter’in arkadaşları Çiçek’i ikna etmek için kendi düğünlerini anlatırlar ama hepsinin düğününün kötü geçmesiyle Yeter’in kafası iyice karışır.

SEN SEKÜLERSİN BİLMEZSİN
İbrahim ve Jale, seküler olarak tanımladıkları arkadaşları Hüseyin ve Çiçek çiftini ağırlar. İbrahim’e telefon gelir ve dindar olarak tanımladığı arkadaşları Mesut ve Feride çifti de evlerine misafirliğe geliyordur. İbrahim ve Jale seküler ve dindar olarak tanımladığı arkadaşları yan yana gelince onları ayrı kutuplar olarak görür ve bir arada oturmalarının problem çıkaracağını düşünür. Sohbet sırasında gerginlik çıkacağını düşünen İbrahim, çıkışlarıyla arkadaşlarını rahatsız eder. Arkadaşlarının anlaşamayacağını düşünen İbrahim’i büyük bir sürpriz bekler.

‘Güldür Güldür Show’ yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00’de SHOW TV’de.