SON DAKİKA
15 Ağustos 2022 00:32

SON HABERLER

Gülşah Saraçoğlu ile Ömür Gedik arasındaki kürk meselesi, tüy sorununa döndü!

Ömür Gedik hafta sonu Gaziantep’de kızı Tayga Gedik’i evlendirdi. Düğünde tercih ettiği kostümünün üzerindeki tüyler dikkat çekti. Araştırılınca o tüylerin modacıların sıkça kullandığı “deve kuşu tüyü” olduğu ortaya çıktı.

Ömür Gedik kıyafetindeki tüyler için “Tabii ki sahte, özellikle sordum sahte olduğu söylendi. Ebru Karabayır hazırladı, makinede yapılan fabrikasyon tüylermiş” açıklamasını yaptı.

MODACI GÜLŞAH SARAÇOĞLU: “O TÜYLERİN HEPSİ GERÇEK!”

ÖMÜR GEDİK’İN TÜYLERİ SAHTEYSE BENİM DE BÜTÜN KÜRKLERİM SAHTE!

Süper Fm’de Seyhan Erdağ’ın hazırlayıp sunduğu Seyhan Erdağ’la Kulaktan Kulağa Programı’na telefonla bağlanan Gülşah Saraçoğlu, kürk giydiği için kendisini eleştiren Ömür Gedik’in kıyafeti ve açıklaması için “O tüyler bariz orjinal. Sahte olması mümkün değil. Fabrikasyonsa niye bizim haberimiz yok ve nasıl bu kadar gerçek yapıyorlar? Böyle bir şey olamaz! O tüylerin hepsi gerçek deve kuşu tüyüdür! O tüyler sahteyse benim bütün kürklerim de sahte!” dedi.

Gülşah Saraçoğlu’na Ömür Gedik’in “Gülşah Saraçoğlu’na kıyafet diktirmeye gitmeyin ki kürk alacak para bulamazsın” sözü hatırlatılınca “Ben kaale bile almadım, cevap vermedim. Benim konforumu ve hayat standartımı devam ettirmek için çalışmama gerek yok ama hiç o konulara girmeyelim! Biz de ona diyor muyuz kötü bir sesi var şarkı söyleme diye! Keşke o da benim gibi dürüst ve cesur olabilseydi” cevabını verdi.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler