SON DAKİKA
29 Ocak 2023 11:34

SON HABERLER

Gün değiştiren Sen Çal Kapımı dizisinde gizemli adam kim?

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Cumartesi akşamları artık Sen Çal Kapımı günü… Çarşamba gününden Cumartesiye kaydırılan dizinin 19. bölümü 20 Kasım’da yayınlanacak. Fox TV’nin zorlu rakipleri nedeniyle büyük düşüş yaşayan Sen Çal Kapımı’nın günün değiştirmesi, adeta kurtarıcı bir hamle oldu.

Zümrüdüanka ile yer değiştiren Sen Çal Kapımı için bunun son fırsat olduğu da kesin… Dizi romantik komedi yapımı olması nedeniyle dram yapımları karşısında neredeyse izleyicisinin yarısından fazlasını kaybetmişti. Şimdi yeni gününde bir çıkış yapabilir mi, merakla bekleniyor…

Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin başrolünde yer aldığı dizide, Eda ve Serkan arasındaki ilişkinin nereye varacağı da yeni bölümde bir yönelim kazanacak. Gizemli bir kişinin Eda’ya gönderdiği çiçek ise Serkan’ı bir hayli endişelendirecek. Peki bu gizemli adam kim? Detayları yeni bölümde bulabilirsiniz.

Peki 19. bölümde başka neler yaşanacak: İşte detaylar: Eda ve Serkan’ın son tartışmaları, Eda’nın Serkan’a artık başka insanlarla görüşeceğini söylemesiyle bitti. Serkan, Eda’nın onu bu kadar çabuk unutabilmesi konusunda kırgın, bir taraftan babasının sahiplenmediği hatanın bedelini ödemeye mahkum hissediyor kendini. Eda’nın sonsuza dek ellerinden kayıp gideceğini düşünüyor. Eda’ya gizemli bir adamdan gelen çiçek işin tuzu biberi oluyor.

Seneler önceki kazayı, Eda’nın anne ve babasının ölümünün arkasında yatan ismi konuşmak, ona anlatmak üzere Eda’nın peşine düşüyor. Serkan’ın Eda’ya anlatmak istedikleri yeterince zor, onları nasıl öğrendiği de önemli.

Serkan baş başa kalabilecekleri, uzun uzun konuşabilecekleri bir ortam yaratmak istiyor, kimsenin onları rahatsız etmeyeceği. Birlikte geçirdikleri gecenin sabahı, Serkan’ın evine Selin’in gelişiyle Eda’yı kötü bir sürpriz bekliyor. Gerçeği öğrenen Eda ne karar verecek? Aşk her şeyin üstesinden gelecek mi?

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler