Ana sayfa Dizi Fragmanları Güzel Günler dizisi 3. bölümde Sema’nın ayakta kalma mücadelesi!

Güzel Günler dizisi 3. bölümde Sema’nın ayakta kalma mücadelesi!

tarafından ker_def

Show TV’de ekrana gelen, yapımını TMC’nin, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği dizi “Güzel Günler pazar akşamları izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. 20 Kasım akşamı dizinin 3. bölümü yayınlanacak ve neler olacağı ile ilgili detaylar da ortaya çıktı.

Güzel Günler’in üçüncü bölümünde; Selma’nın gelişiyle zor durumda kalan Mihran, nişanlısı Alya’ya gerçeği itiraf etmek zorunda kalır. İstanbul’da umduğunu bulamayan Selma, kardeşiyle ayakta kalabilmenin yollarını arar.

Bu sırada arkadaş olduğu Altan’ın başının derde girmesiyle İstanbul’un karanlık yüzüyle tanışır. Evin ortanca kızı Füsun da iki arkadaşa yardım edip, Leylim’i saklamaya çalışırken evin içinde komik bir köşe kapmaca yaşanacaktır. Kıymet bir yandan çocukların peşinde koşarken, bir yandan da Hakim’le yarışabilmek için kendini internette, hiç olmadık bir maceranın içinde bulur.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Ecem Erkek, Leyla Tanlar, Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Burak Dakak ve Yıldıray Şahinler, Seray Gözler, Oya İloğulları, Orkuncan İzan, Duygu Köse yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Osman Taşçı otururken, senaryosu Selin Tunç imzası taşıyor.

“Güzel Günler” yeni bölümüyle 20 Kasım Pazar saat 20.00’de Show TV’de!