Ana sayfa Dizi Haberleri Güzel Günler dizisini izlerken hayatın sıkıntılarını unutanlar arasında mısınız?

Güzel Günler dizisini izlerken hayatın sıkıntılarını unutanlar arasında mısınız?

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Pazar akşamları Show TV ekranında yayınlanan Güzel Günler dizisi kendisinden pek de beklenmeyen çok istikrarlı bir çizgide ilerliyor. Diziyi en başından bu yana takip eden izleyici kitlesi bırakmayı hiç düşünmüyor.

Dram ile komediyi çok iyi bir şekilde içine yediren bir hikaye sunan Güzel Günler dizisinde Binnur Kaya’nın da Kırmızı Oda’dan sonra eski rollerine dönüşü birçok hayranını mutlu etti.

Binnur Kaya’nın yanı sıra; Zeynep Çamcı, Olgun Toker, Leyla Tanlar, Burak Dakak, Ecem Erkek ve Yıldıray Şahinler gibi çok etkili isimlerden kurulu bir kadronun da olması seyir zevkini artırıyor.

Dizi hakkında sosyal medya ortamında çok olumlu yorumlar yapıldığına da uzun süredir tanıklık ediyoruz. Birçok izleyici, “Bu diziyi izlerken her şeyi unutuyorum” diyerek hikayenin ne kadar akıcı ve insanı içine çektiği mesajını veriyor.

Güzel Günler dizisini izlerken hayatın sıkıntılarını unutanlar arasında mısınız? 7

Özellikle de Zeynep Çamcı ile Olgun Toker ikilisinin canlandırdıkları Altan ile Atakan karakterlerinin hikayesi çok geniş bir izleyici kitlesinin merakının taze kalmasını sağlıyor.

Pazar akşamları rakip ekranlarda çok etkili diziler var. Teşkilat ve Yargı bunların başında geliyor. Ayrıca Başım Belada isimli atv dizisi tutunamadı. Bir de Fox TV’nin çıkış yaşamaya devam eden EGO dizisi var ki, birbirinden farklı türlerde yapımlar olduğu için de Güzel Günler için zorlayıcı bir rekabet ortamı bulunuyor.

Bu sert reyting rekabetine rağmen Güzel Günler dizisinin kendi izleyici kitlesini ekrana bağlaması, 16 bölüm boyunca devam edebilmesinin anahtarı oldu.

Güzel Günler 17. yeni bölümü ile 26 Mart Pazar akşamı ekranda olacak ve birçok izleyici “Bu dizi hiç bitmesin” demeye devam edecek.