Ana sayfa Sosyal Medya Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’ya sosyal medyada ‘duru bir su gibi’ yorumları yağdı!..

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’ya sosyal medyada ‘duru bir su gibi’ yorumları yağdı!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Şubat ayından itibaren yeniden sahnelenmeye başlayan Alice Müzikali ile hayranlarının karşısına çıkan oyuncu Serenay Sarıkaya sosyal medya paylaşımları, aşk hayatı, iş hayatı ve rol aldığı reklam filmleriyle sürekli magazin basınının gündeminde yer alan bir isim.

Geçtiğimiz yaz aylarında Netflix için çekilen Şahmeran isimli fantastik dizinin Adana’daki çekimleri tamamlayan oyuncu bir süre dinlendikten sonra pandemi süresince ara verilen Alice Müzikali ile yeniden sahnelere döndü.

Yoğun günler geçiren Serenay Sarıkaya instagram hesabından yaptığı son paylaşımla gündem oldu. Doğal güzelliğiyle dikkat çektiği fotoğraflarına “Ballı lokma tatlısı aman hadi hayırlısı…” yazan oyuncunun paylaşımı 9.2 milyon takipçisinin bulunduğu instagram hesabında kısa sürede yüz binlerce beğeni aldı.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'ya sosyal medyada, duru bir su gibi! yorumları yağdı!.. 44

Serenay Sarıkaya’nın hayranları fotoğraflara, ‘Duru bir su gibi’ şeklinde pek çok yorum yaptı. Öte yandan güzel oyuncu şu sıralar aşk hayatında da hareketli günlerden geçiyor.

Serenay Sarıkaya, yaklaşık altı aydır işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşadığı haberleriyle gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde bir kez daha objektiflere yakalanan ikilinin samimi halleri magazin basınında, “aşk belgelendi” şeklinde yer almıştı.

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'ya sosyal medyada, duru bir su gibi! yorumları yağdı!.. 45

İlişkisi sorulduğunda, ‘Uzun zamandır birbirimizi tanıyoruz, sadece arkadaşız” demekle yetinen oyuncu, ünlü işletmeci ile sarmaş dolaş görüntülenmişti. Sarıkaya ile Evirgen’in samimi halleri dikkatlerden kaçmamıştı.

Basın mensuplarının sık sık bu konuyla ilgili köşeye sıkıştırdığı Serenay Sarıkaya özel hayatı ile açıklama yapmaktan kaçınıyor.