Ana sayfa Sosyal Medya Hande Doğandemir, Hayat Bugün dizisindeki rolünü çok ciddiye aldı!

Hande Doğandemir, Hayat Bugün dizisindeki rolünü çok ciddiye aldı!

tarafından ker_def

Çarşamba akşamları Show TV ekranında yayınlanmakta olan Hayat Bugün dizisinde acil tıp uzmanı Derin karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan Hande Doğandemir, büyük bir heyecanla canlandırdığı karakter için sıkı bir ön hazırlık çalışması yaptı. Pozitif duygular aşılayan, izleyenlere umut verme hedefindeki dizi, doktorların insan hayatını kurtarma çabasının bir örneğini ortaya koyuyor.

Derin karakteri ile dizinin başrol oyuncularından olan Hande Doğandemir de, acil serviste tıp uzmanı olarak yoğun bir çalışmanın içine girdi. Oyuncu, güncel hayatta örnekleri çok fazla olan acil servis tıp uzmanlarının yaşadıklarını aktarması bakımından da dikkat çeken bir rolle ekrana dönmüş oldu.

Hande Doğandemir, dizideki bu önemli rolü ciddiye aldı ve ön hazırlıkları sıkı tuttu. Oyuncu, “Çekimlere başlamadan önce danışman doktorlarımızla ve acil tıp uzmanı doktorlarla tanışma ve vakit geçirme fırsatı buldum, benim için gözlem yapmam adına çok verimli bir süreç oldu” açıklamasını yaptı.

Hande Doğandemir, Hayat Bugün dizisindeki rolünü çok ciddiye aldı! 8

New Amsterdam isimli Amerikan dizisinin dünya çapındaki ilk uyarlaması olması noktasında da Hayat Bugün projesinin büyük önemi bulunuyor.

Hande Doğandemir yeni projesini ve rolüne hazırlık sürecini anlattı. şu sözlerle anlattı:  “Titizlikle çalışılmış özel bir proje. Hatta yaratıcısı David Schulner da prova sürecinde bize katıldı. Dr. Barış Güvener’in Hisarönü Hastanesi’ne başhekim olarak gelmesiyle başlayan hikaye, hastanedeki doktorların hayat hikayeleri, dostlukları ve aşkları farklı hasta hikayeleriyle herkesin beğenisi kazanmış görünüyor.”

Şahsen hastane hikayelerini, doktor-hasta ilişkilerini izlemeyi seven biri olduğunu söyleyen Doğandemir: “Toplum olarak da hastane dizilerini sevdiğimizi düşünüyorum. Hayat Bugün gerçekçi ve hayatın içinden ilişkiler anlatıyor, ana karakterlerimizin her birinin çok derinlikli hikayeleri var. Onların geçmişleri, ilişkileri, birbirleriyle olan iletişimleri seyirciyi her geçen bölüm kendine daha çok bağlayacak diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Hande Doğandemir, Hayat Bugün dizisindeki rolünü çok ciddiye aldı! 9

Harika bir ekibin bir araya geldiğine dikkat çeken başarılı oyuncu, özellikle Dr. Bloom’u canlandırdığı için çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, duygularını şu sözlerle anlattı:

“Derin karakteri bir oyuncu için büyük şans açıkçası, orijinalini izlerken de merakla takip ettiğim karakterdi ve hayat onu bana getirdi. Öncelikle bu nedenle çok heyecanlıyım. Çok katmanlı bir karakter Derin, orijinalinin yapımcısı ve yaratıcısı David’le de Derin’in derinliği üzerine konuştuk, yönetmenlerimizle de onun tüm özelliklerini ele alarak yaratmaya çalıştık. Derin hastanenin acil tıp uzmanı, tüm acil onun yönetiminde dolayısıyla oldukça hareketli ve heyecanlı sahnelerim var. Çok problemli bir aileden gelmiş, kaçışı doktor olmakta bulmuş bağımlı bir karakter. Bağımlılıklarıyla baş etmeye çalışırken acili yönetmesini ve Aras’la olan ilişkisini izleyeceğiz. Çekimlere başlamadan önce danışman doktorlarımızla ve acil tıp uzmanı doktorlarla tanışma ve vakit geçirme fırsatı buldum, benim için gözlem yapmam adına çok verimli bir süreç oldu.”