Ana sayfa Dizi Haberleri Deniz Can Aktaş da Alina Boz da yeni bir proje kabul etmeden mutlaka yaptıkları bir şey var!

Deniz Can Aktaş da Alina Boz da yeni bir proje kabul etmeden mutlaka yaptıkları bir şey var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – İki genç ve başarıl oyuncu Deniz Can Aktaş ile Alina Boz, son dönemde Bandırma Füze Kulübü filmiyle gündemde. İki oyuncu aynı zamanda televizyon ekranında yayınlanmakta olan dizileriyle de dikkat çeken performanslar ortaya koyuyor. Alina Boz, Bir Peri Masalı dizisinin başrolünde ve Deniz Can Aktaş da geçen sezondan bu yana Kasaba Doktoru dizisiyle ekranda yer alıyor.

Onedio’nun youtube kanalındaki programa konuk olan ikili, kendilerine proje teklifi geldiği zaman, çevrelerinde güvendikleri kişilerden tavsiye alıyor mu? Bu soruyu yanıtlayan iki oyuncu da tavsiye almanın iyi bir şey olduğunu ve bunu yaptıklarını anlattı.

Deniz Can Aktaş, en çok arkadaşlarından ve ağabeyinin tavsiyelerini önemsediğini belirterek şunları söyledi: “Hem arkadaşım hem de abimden tavsiye alırım. Birçok arkadaşımdan da tavsiye alırım. Önemli bir şey bence, çünkü insan bazen durumun içinde bazı şeylerin farkına varamıyor, detaylara hakim olamıyor. Bazen insanın gözünden bir şeyler kaçıyor. Güvendiğin, sevdiğin insanlardan tavsiye almak bence çok güzel bir şey.”

Deniz Can Aktaş da Alina Boz da yeni bir proje kabul etmeden mutlaka yaptıkları bir şey var! 7

Alina Boz da kendisine gelen projeler konusunda tavsiye alma ihtiyacı hissediyor. Özellikle de aile üyelerinin farklı bakış açıları ortaya koyduğunu ve bunu da faydalı bulduğunu anlatan Alina Boz, şöyle konuştu:

“Annemin başka bir bakış açısı oluyor. Babamın başka bir bakış açısı oluyor. En yakın arkadaşım Ece’nin başka bakış açısı oluyor. Hepsinin bakış açılarını toplayıp, fikirlerini mutlaka alırım. Menajerim ve çalıştığım insanlardan fikir alırım. Çevremdeki insanların fikrini duymak isterim. Kendi kafamda bir şey oluyor ama onu sağlamlaştırmayı seviyorum, güvendiğim insanların fikrini alarak.”

Deniz Can Aktaş, zamanında tavsiye aldığı kişilerin olumsuz sözlerine rağmen kabul ettiği projeler olduğunu ve haklı çıktıları zamanların da yaşandığını ifade etti. Herkesin kendi deneyimleri ile değerlendirdiğini ve bunun da farklılık oluşturduğunu söyleyen genç oyuncu, bu fikirlerin kendisine faydalı olduğunu belirtti.

Alina Boz ise fikirleri sorarken, kendi fikrini empoze etmeye çalıştığını ve bunun çerçevesinde yanıtlar aldığını ifade etti.