Ana sayfa Dizi Haberleri Kardeşlerim dizisinin Doruk’u Onur Seyit Yaran’ı her duyduğunda mest eden bir iltifat!

Kardeşlerim dizisinin Doruk’u Onur Seyit Yaran’ı her duyduğunda mest eden bir iltifat!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kardeşlerim dizisinin iki genç oyuncusu Onur Seyit Yaran ile Su Burcu Yazgı Coşkun’un popülerlik yolculuğu hızlı bir şekilde devam ediyor. Dizideki Doruk ve Asiye karakterlerinin izleyiciler tarafından çok sevilmesi ile birlikte, iki genç oyuncu da 2 yıldır sosyal medyanın gündeminden düşmüyor.

En iyi dizi çifti listelerinde zirvede yer alan ikili, ayrıca sosyal medyanın en çok konuşulan erkek ve kadın oyuncuları listelerinde de çoğu zaman birincilik elde ediyor. Onedio’nun youtube kanalında hayranlarından gelen soruları yanıtlayan iki genç oyuncunun uyumu ve enerjisi çok iyiydi.

2 yıllık süreçte birbirleri ile iyi bir kaynaşma süreci yaşayan Onur Seyit Yaran ile Su Burcu Yazgı Coşkun, dostluklarını da ilerletti ve artık birbirleri hakkında birçok şeye hakimler. Bu durumu program sırasındaki tepkilerinden de anlayabilirsiniz.

Güzel iltifatlar aldığını belirten oyuncunun, en sevdiği iltifat ise şöyle: “Sen öyle yeşil yeşil baktığın sürece bizim ağaca, ormana ihtiyacımız yok.”

Onur Seyit Yaran, bu iltifatın çok yaratıcı olduğunu ve çok sevdiğini dile getirdi. Yaz aylarında yeni bir şey yapma hayali kurduğunu ve bunun çektiği reklam filmi ile gerçekleştiğini anlatan genç oyuncu, bu durumdan çok memnun kaldığını ifade etti.

Kardeşlerim dizisinin Doruk'u Onur Seyit Yaran'ı her duyduğunda mest eden bir iltifat! 7

Kara kedi görünce saç çekme batıl inancını çok saçma bulduğunu belirten Su Burcu Yazgı Coşkun, “Kara kedi görünce saç çekilmesi çok saçma geliyor. Kedinin rengi ile nasıl bir uğursuzluk getirebilir ki” dedi.

Tayt giymeyi hiç sevmediğinden bahseden Coşkun, spor kıyafetleri değil de klasik giyinmeyi sevdiğini dile getirdi. Oyuncu, erkeklerde aşırı dar giyimi de sevmediğini belirtti.

Neden uzun bir ismi olduğu sorusu ile karşılaşan Coşkun, bu konunun kendisine çok sorulduğunu belirterek, şu yanıtı verdi: “Bütün aile üyelerim isim koymak istemiş, hepsi bir tane söylemiş. Kimse kimseyi kırmak istemediği için böyle olmuş.”