SON DAKİKA
30 Eylül 2022 04:35

SON HABERLER

Hande Erçel farkı! Genç oyuncu, fotoğraflarıyla konuşturdu!

Televizyongazetesi.com/Detay – Son dönemin gündemden düşmeyen ismi Hande Erçel, Fox TV ekranında Cumartesi akşamları yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde oynuyor. Hande Erçel, başarılı oyunculuğunun yanı sıra duru güzelliği ile de konuşulan bir isim. Popüler isimlerin başında gelen Oyuncu, Kerem Bürsin ile başrolünde oynadığı dizi nedeniyle de sosyal medyanın gündeminde.

Hande Erçel’in dizide oynadığı Eda karakteri ile giyimi, kuşamı ekranda büyük bir merakla bazı hayranlarının takibinde. Aynı zamanda günlük hayatında da tarzı beğeni kazanıyor.

Hande Erçel,  sosyal medya araştırmalarında da önde gelen isimler arasında yerini alıyor. Aylık, haftalık gelen iletiler baz alınarak yapılan ölçümlemelerde, kadın oyuncular arasında ilk sırada çıkıyor.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde yapılan bir araştırmada oyuncunun, Türkiye’de sosyal medyanın en çok konuştuğu 3 kişiden biri olduğu öğrenilmişti.

Genç kuşağın büyük bir ilgiyle takip ettiği bir isim olarak instagram’da 20 milyon takipçiye sahip olması da dikkat çekiyor. Erçel’in hayran kitlesi, yaptığı her paylaşımı sosyal medyanın gündemine taşıyor.

Hal böyle olunca da genç oyuncu, dergilere kapak oluyor hemen her ay! Bu kez Elle Türkiye dergisinin Mart sayısına bir röportaj veren oyuncu, birbirinden güzel pozlarıyla da konuşulmakta.

Hayranlarının da çok beğendiği ve baharın gelmesi ile birlikte rengarenk kıyafetler ile poz veren oyuncunun fotoğraflarından bazılarını aşağıda görebilirsiniz…

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler