SON DAKİKA
30 Kasım 2022 18:52

SON HABERLER

Hande Erçel ile ilgili yapılan yanlış haber sosyal medyayı karıştırdı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Hande Erçel’in 2021 yılının en güzel yüzü seçildiği haberlerinin basında yer almaya başlamasıyla sosyal medya karıştı. Ancak bu ünvanın asıl sahibine 30 Kasım’da ulaşacağı öğrenildi.

İngiliz Glamour dergisinin süper model Thylane Blondeau hakkında web sitesinde yayınladığı bir haber ortalığı karıştırdı. Dergi, modelin bağımsız eleştirmen TC Candler’ın 1990’dan beri her sene yaptığı ‘Yılın en güzel yüzleri’ listesinin 6 yaşındayken birincisi olduğunu, 2021’de bu unvanın Hande Erçel’e gittiğini yazdı.

Ancak derginin haberinde bir yanlışlık olduğu kısa sürede ortaya çıktı. Çünkü, ‘Yılın en güzel yüzleri’ listesi, 30 Kasım’da belli olacak. Bu yanlış bilginin ardından Ürdün’de bir site, “Glamour Hande Erçel’i 2021’in en güzel kadını ilan etti” şeklinde bir haber yaptı. Yapılan haberler, Türkiye’de de sosyal medyaya bu şekilde yansıdı.

Oysaki Hande Erçel sadece TC Candler’ın listesine giren 100 adaydan bir tanesi. Yıldızların hayranlarının verdiği oylarla belirlenen en güzel yüzler çekişmesinin bu yılki sonucu, Kasın ayının sonunda açıklanacak.

Hayranlarının önerisi ve oylarıyla belirlenen ilk 100’e giren yüzler arasında Hande Erçel ile birlikte Çağatay Ulusoy, Akın Akınözü, Barış Murat Yağcı var. Erçel’in uluslararası rakipleri ise David Beckham, Dua Lipa, Scarlett Johansson, Natalie Portman ve Zendaya’nın da aralarında bulunduğu dünyaca ünlü yıldızlar.

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler