SON DAKİKA
2 Şubat 2023 15:12

SON HABERLER

Hande Erçel ve Şevval Sam’ın kapak güzelliği!

Televizyongazetesi.com/Detay – İkisi de şu anda dizileriyle gündemde olan Hande Erçel ve Şevval Sam, iki ayrı derginin Mart sayılarına kapak oldular. Rol aldıkları dizilerdeki başarılı oyunculuklarının yanı sıra aynı zamanda güzellikleriyle de hayranlarının ilgisini üzerinde topluyor iki oyuncu da. Sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarla da gündemdeler. Instagram hesaplarından bu kez kapak pozlarını yayınladılar.

Hande Erçel, şu sıralar Fox TV’de ekrana gelen Sen Çal Kapımı isimli diziyle gündemde. Oyuncu, Kerem Bürsin ile başrolünde oynadığı dizideki Eda karakteriyle çok sevildi.

Aynı zamanda günlük hayatındaki tarzı ile de büyük beğeni toplayan Hande Erçel, genç kuşağın dikkat çeken ve en popüler isimleri arasında yer alıyor.

Sosyal medya hesabındaki takipçi sayısını gittikçe arttıran ve 20 milyona yakın takipçisi bulunan oyuncu, bu popülerliği ile de pek çok dergiye kapak oluyor.

Hande Erçel, bu kez Elle Türkiye dergisine bir röportaj verdi ve derginin Mart sayısının kapağında yer aldı. Erçel, bu haberi takipçileriyle de aşağıdaki şekilde paylaştı…

Şevval Sam da 4 sezondur rol aldığı Yasak Elma dizisindeki Ender karakteri ile ekranda adeta döktürüyor! Her hafta ilgiyle izlenen dizinin entrika kraliçesi Ender olarak dizide yer almakta. Şevval Sam, oyunculuğu kadar güzelliği ile de hayranlarının markajında.

Her hafta adeta podyumda görsel bir şov havasında dizinin kadınları şık kıyafetleriyle salınıyor. Eda Ece, Nesrin Cavadzade ile birlikte Şevval Sam da dizinin dikkat çeken kadın oyuncularından. Her giydiğiyle her makyajıyla da izleyicinin beğenisini kazanmakta.

Oyuncu, Elele dergisinin Mart sayısına bir röportaj verdi. Şevval Sam, kapağında yer aldığı derginin yeni sayısında olduğunu da takipçilerine instagram paylaşımıyla duyurdu…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler