SON DAKİKA
25 Haziran 2019 18:41

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan 6-12 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Ünlü astrolog Hande Kazanova, bilindiği üzere daha önce oyuncu olarak ekranlarda yer almaktaydı. Kurtlar Vadisi dizisinden de hatırlayacağınız Hande Kazanova, uzun süredir astroloji ile ilgilenmekte. Kazanova, son dönemde hem internet hem de televizyon ekranlarında burçlarla ilgili yaptığı öngörülerle bilinmekte.

Cevapla.tv youtube kanalında 6-12 Mayıs haftası için değerlendirmelerde bulunan Hande Kazanova, yeni haftada burcunuzun size ne söylediğine dair önemli bilgiler sundu.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Kısacası bu hafta burcunuz size ne söylüyor? Videodan tüm detayları izleyebilirsiniz.

Hande Kazanova’nın değerlendirmeleri şu şekilde:

“Haftaya sabah saatlerinde İkizler Burcu’na geçen Ay ile başlıyoruz. İletişim ayağınızın yüksek olduğu haftalardan bir tanesi olacak. İletişim gezegeni Merkür, Boğa Burcu’na geçiyor.

İletişimimizde iki hafta boyunca pratik ve oturaklı davranmaya özen göstereceğiz. Salı ve perşembe günlerine dikkat etmekte fayda var. İlişkilerimizde aradığımız desteği bulmakta zorlanabiliriz.

Manipülasyon ve kıskançlık gibi etkiler perşembe günü devrede olurken ilişkilerimiz konusunda hayatın bizi bazı noktalarda desteklediğini de göreceğiz.

Çarşamba günü farklı ve değişik olanın peşinden gitmeye istekli olacağız. Ayını zamanda cumartesi günü aradığımız destekleri diğer insanlardan bulmak zor olmayacak. Güzel bir hafta diliyorum.”

İlgili Haberler