SON DAKİKA
19 Haziran 2019 11:01

SON HABERLER

Hande Kazanova’dan haftanın burç yorumlarında ilişkilere dikkat çekti!

15-21 Nisan haftalık burç yorumlarını instagram hesabından takipçileri ile paylaşan ünlü oyuncu ve astrolog Hande Kazanova, yeni haftaya ilişkilerin damga vuracağını belirtiyor.

Gün gün bu hafta için yorumlarda bulunan Hande Kazanova, burç yorumlarını takip eden çok sayıda hayranını da çeşitli konularda bilgilendirmekte.

İşte Kazanova’nın instagram hesabından paylaştığı bu haftanın dikkat çeken detayları:

Bu hafta tüm algımızı ilişkilerimize çeviriyoruz! Pazartesi günü ilişkilerimizde aradığımız destekler kolaylıkla karşımıza gelirken, Salı günü gözden kaçırdığımız fırsatlar yeniden kapımızı çalabilir. Sosyalliğimiz artarken başkalarına yardım etmek ve bizi geliştirecek alanlara odaklanmak arasında gidip gelebiliriz. Abartıdan uzak durmak gerekecek.

Çarşamba günü iletişim gezegeni Merkür Koç burcuna geçiyor. İletişimimizde hızlı, atak, ve kendimizi düşünen yönlerimiz ön plana çıkabilir. Yeni fikirler bize hayat verecek.

Cuma günü öğle saatlerinde Terazi burcunun son derecesinde gerçekleşen Dolunay, geçen ay 21 mart’ta gerçekleşen Dolunay’ı tamamlayan bir Dolunay olacak. İlişkilerimize, kararsızlıklara, yalpalamalara, adalete sağlanıp kalmaya dikkat etmeliyiz. Bu dolunayda neyi isteyip istemediğimizi görürken, hayatımıza hizmet etmeyen girişimleri, fikirleri, ilişkileri tamamlamaya hazırlanıyoruz!

Cumartesi günü dikkatli olalım! Venüs koç burcuna geçiyor, sabırsızlıklar, huzursuzluklar ve ilişkilerde ben merkezcilik öne çıkmaya hazırlanırken, kendimizi olur olmadık duygu durumları içinde bulabiliriz. Yine bu Cumartesi Güneş Boğa burcuna geçecek. Toprak enerjisini deneyimlemeye başlıyoruz! Şartları, durumları ve koşulları sağlama almak, pratik yönlerimizi öne çıkarmak önem kazanıyor. Sahip olduklarımızı önemseyecek, parasal kazançlara odaklanacağız.
.

Herkese iyi haftalar… #handekazanovaileastroloji #yeniahafta #astroloji #astrology #fullmoon #relationships #mercury #mercuryaries #libra #aries #terazi #ilişkiler #denge #uyum

HANDE KAZANOVA KİMDİR?

İzmir’de ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra, 1992 yılında İstanbul Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nü kazandı.

Hande Kazanova’nın oyunculuk ve sunuculuk serüveni, İstanbul’da bir üniversite öğrencisiyken, arkadaşı adına doldurduğu formla katıldığı Yeni Asır Fuar Blendax güzellik yarışmasında üçüncü oldu. Kazanova, 1993 yılında Star Güzellik yarışmasında 4. oldu. Ardından Japonya‘da yapılan Miss İnternatonial yarışmasında ilk ona girerek Türkiye’yi temsil etmiştir. TRT İstanbul Radyosunda tiyatroculuk dersleri alan Hande Kazanova 2000 yılında Kiss TV’de kendi adını taşıyan VJ Hande Kazanova programını sundu. Ekran yüzü olarak başarılı bir geçmişe sahip olan Hande Kazanova, daha sonra astrolojiye merak sardı. Aldığı eğitimle, başarılarına bir yenisini katan Kazanova, yakın geçmişte astroloji yazarı olarak hayranlarının karşısına çıktı.

İlgili Haberler