Ana sayfa Dizi Arşivi Hayat Bugün nasıl bir dizi, hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

Hayat Bugün nasıl bir dizi, hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var?

tarafından ker_def

Yapımını O3 Medya’nın üstlendiği, Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan NBCUniversal Formats ve Universal Television’un başarılı dizisi ‘New Amsterdam’ın uluslararası ilk uyarlaması olan “Hayat Bugün” dizisinde çekimler başladı.

Başrollerinde sevilen oyuncular; Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir, Mert Denizmen ve Şerif Erol’un yer aldığı dizinin ilk set günü oyuncular neşeli ve enerjik şekilde çekimlerde yer aldı.

Hayat Bugün nasıl bir dizi, hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var? 10

David Shulner’in hem yaratıcılığını hem de yapımcılığını üstlendiği ‘New Amsterdam’ın ilk uyarlaması olan ‘Hayat Bugün’ün yönetmen koltuğunda Çiğdem Bozali otururken, uyarlama senaryo Ayça Üzüm ve Cansu Çoban tarafından kaleme alınıyor.

Hayat Bugün nasıl bir dizi, hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var? 11

Merakla beklenen ‘Hayat Bugün’ün konusu ise şöyle; Başhekim Barış Güvener, İstanbul’un en eski ve en köklü hastanelerinden Hisarönü Hastanesi’ne atanır. Ancak zamanının en iyi hastanelerinden biri olan Hisarönü zor bir dönemden geçmektedir. Genç ve idealist bir başhekimin gelmesiyle ise tüm hastanenin hikayesi yeniden yazılmaya başlanır.…

Hayat Bugün nasıl bir dizi, hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var? 12

Barış; hastaneyi ayağa kaldırmaya çalışırken; hem kendi hayatındaki zorluklarla mücadele edecek, hem de tek tek kalplerini kazandığı çalışma arkadaşlarıyla birlikte hastaları için zorlu bir savaşa girecektir.

İmkansız aşklar, kıymetli dostluklar ve dokunaklı hayat hikayelerinin yolu Hisarönü Hastanesi’nden geçerken; Barış, sevginin gücüne, umuda ve adanmışlığa bizi yeniden inandıracak ve hastanenin kapılarını İstanbul’da yaşayan herkese açacak!.

Hayat Bugün nasıl bir dizi, hikayesi ne, oyuncu kadrosunda kimler var? 13

Hayat Bugün diyebilmek, umutlanabilmek ve yeniden başlayabilmek için ise tek bir soru soracak; “Size nasıl yardım edebilirim?”

‘Hayat Bugün’ güçlü hikayesi ve dikkat çeken kadrosu ile çok yakında SHOW TV’de ekranlarında olacak.