SON DAKİKA
12 Ağustos 2022 14:10

SON HABERLER

Hazal Subaşı, Hazal Kaya ve Begüm Birgören’in takipçileri gözlere takılı kaldı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımları ile takipçilerini etkilemeye ve yeni hayranlar kazanmaya devam ediyor. Hazal Subaşı, Hazal Kaya ve Begüm Birgören bugün yaptıkları paylaşımlarda gözlerini öne çıkartılar ve takipçileri de bu pozlara kalp bıraktı.

Çukur dizisinde Nehir karakterine hayat veren, Rıza Kocaoğlu ile yaşadığı aşk ile de magazin gündeminden düşmeyen Hazal Subaşı, sosyal medyayı da aktif şekilde kullanan oyunculardan birisi… Subaşı, güzelliği ile de takipçilerinden iltifatlar alıyor. Oyuncu, “Bilemedim” notu ile aşağıdaki şaşkın haline paylaştı. Hayranları, bakışlarındaki şaşkınlığa dikkat çekti.

Hazal Kaya ise eşi Ali Atay’ın Son Yaz dizisinde yer alması nedeniyle İzmir’e taşınmak durumunda kaldı. Dizinin çekimleri Urla’da yapılıyor. Kaya ve Atay çifti ise Çeşme’de konaklıyor…

Hazal Kaya, bu durumu sosyal medya hesabından duyurmuştu. Oyuncu, yeni paylaşımında ise kedisiyle sempatik bir halini yayınladı. “Ağzıma pati yemeden hemen önce” notunu düşen Hazal Kaya’nın gözlerine takipçilerinden birçok iltifat geldi.

Begüm Birgören ise Haziran ayında nişanlandığı Mehmet Cemil ile, Ekim ayında dostlarının katıldığı törenle evlenmişti.

Birgören, instagram hesabından gözlerinin birbirine ne kadar çok benzediğini bir fotoğraf paylaşarak sergiledi.

Oyuncu, “Tatlı gülüş pek yaraşır gözlere ömre bedel”  diyerek aşkını bir kez daha takipçileriyle paylaştı.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler