SON DAKİKA
19 Ağustos 2022 17:59

SON HABERLER

İbrahim Büyükak’ın İlginç Bazı Olaylar dizisinde çekimler başlıyor!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak, kariyerinde bir ilke imza atıyor. Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformu için ilk kez bir dizi senaryosu yazdı. İlginç Bazı Olaylar isimli dizinin başrolünde de yine Büyükak bulunacak. Oyuncu kadrosundan Cemre Ebuzziya’nın ismi de ortaya çıktı.

Daha önce birçok sinema filmi senaryosu yazan Büyükak, yeni dizisine çok titizleniyor. Kendi hayatından yola çıkarak hikayeler oluşturan Büyükak, diziye birçok ünlü ismin de katılacağının bilgisini vermişti. “Gençliğimi nasıl yaşayamadığımı anlatacağım” diyen oyuncu, hayatına dokunan birçok konudan esinlenen hikayeleri ile çok merak ediliyor.

Eşi Nurdan hanımın 3 aylık hamile olması da ayrı bir heyecan konusu. Baba olmaya hazırlanan Büyükak, 2021 yılında ilkleri yaşayacak. Çift çok mutlu ve heyecanlı. Kameralara konuşan İbrahim Büyükak, “İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız” diye konuştu.

İlginç Bazı Olaylar dizisi hakkında detay veren oyuncu, şunları söyledi: “Dizi yapıyorum, bu ayın son haftası sete gireceğiz. Neredeyse her şey tamamlandı. Ön hazırlıklarımız devam ediyor, ayın sonlarına doğru da çekimler başlayacak. Şubat sonu itibariyle de ilk bölümümüzü oluşturacağız gibi duruyor.”

Bebek hazırlıklarının da başladığını belirten çift, oldukça heyecanlı ve mutlu görünüyor. Büyükak, Demet Özdemir ile yakın arkadaşı Oğuzhan Koç aşkı sorulunca, “Allah herkesi mutlu etsin” demekle yetindi. Videodan TV100’ün haberini izleyebilirsiniz.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler