Ana sayfa Dizi Haberleri İkimizin Sırrı dizisinin hikayesi çok iyi gidiyor ama bir sorunun çözülmesi şart!

İkimizin Sırrı dizisinin hikayesi çok iyi gidiyor ama bir sorunun çözülmesi şart!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – atv ekranında 6. bölümü yayınlanan İkimizin Sırrı isimli dizi Pazar akşamlarının dram yapımlarından birisi… İçimizden Biri ve Uzak Şehrin Masalı dizilerinin de dün akşam ilk kez ekrana gelmesi ile birlikte atv dizisi iki güçlü rakip ile karşı karşıya kaldı.

Aras Aydın ve Leyla Feray ikilisinin başrolünde yer aldığı dizi için izleyiciler daha ilk bölümden bu yana olumlu yorumlar yapmaya devam ediyor. Özellikle de başrol uyumunu beğendiklerini ve haftalar geçtikçe diziye daha da çok bağlandıklarını belirten birçok izleyici var.

İkimizin Sırrı isimli dizinin en büyük sıkıntısı ise reyting konusunda yaşanıyor. Normalde atv’de ekrana gelen dram yapımlarına izleyiciler biraz daha fazla ilgi gösterirdi. Atv zaten dram yapımları ile öne çıkan bir kanal.

Ancak İkimizin Sırrı dizisinde bu gerçekleşmedi. Hikayesi çok iyi giden dizi, kurgusuyla da oyunculuk performanslarıyla da hep iyi sonuçlar ortaya çıkartıyor. Her yayınlanan bölüm özenle yapıldığı için izleyiciler de ekibin sergilediği emeğin farkında. Ancak reyting oranları şimdiye kadar iyi gelmediği için de izleyiciler haklı bir endişe içinde.

İkimizin Sırrı dizisinin hikayesi çok iyi gidiyor ama bir sorunun çözülmesi şart! 7

Heyecanlı hikaye anlatımı, müzikleri, replikler ve ortaya çıkan atmosfer bakımından İkimizin Sırrı dizisi olumlu puanlar alıyor.

İlk bölümlerde bazı izleyicilerden eleştiriler alan Leyla Feray da artık rolüne alıştı ve bu eleştiriler de ortadan kalktı. Güçlü bir karakter olan Neva’yı başarıyla canlandıran Leyla Feray’ın güzelliği hayranlarını fazlasıyla etkiliyor.

Alp karakterinde Aras Aydın da çok başarılı bir performans ortaya koymaya devam ediyor. Neva ve Alp iyi bir dizi çifti olarak da sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı.

Tüm bu olumlu yönlerine rağmen dizinin reytinglerinin düşük gelmesi en büyük endişe kaynağı olmaya devam ediyor. İkimizin Sırrı dizisinin 19 Eylül Pazar günü yayınlanacak olan 7. bölümünden ilk fragmanı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.