Ana sayfa Sosyal Medya İlk tanıtımı çok ses getiren Sipahi Aralık ayında Show TV’de!..

İlk tanıtımı çok ses getiren Sipahi Aralık ayında Show TV’de!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Show TV’nin yeni dizisi Sipahi, yayınlanan ilk tanıtımıyla büyük ses getirdi.  Yapımını CNP Film’in, yapımcılığını Mehmet Canpolat ve Sadi Canpolat’ın üstlendiği, başrollerinde Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın yer aldığı, yılın büyük merakla beklenen yapımı Sipahi’nin tanıtımında yakında yayında olacağı duyuruldu.

Dizide rol alan oyuncu Sinan Tuzcu instagram hesabından, Berlin’deki çekimlerden fotoğraflarını paylaşarak Aralık ayında yayında olacaklarının müjdesini verdi.

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yetiştirdiği en yetenekli ajanlardan Korkut Ali Türkoğlu (Kaan Yıldırım) ve kahraman istihbaratçıların gerçekleştirdiği operasyonları konu alan diziden ilk görüntüler büyük beğeni topladı. Türkiye’ye yönelik tehditleri büyük fedakarlıklarla engelleyen MİT ajanlarının hikayesini anlatan Sipahi, görkemli prodüksiyonuyla da dikkat çekiyor.

Sinan Tuzcu sosyal medyada, Erkan Bektaş ile Berlin sokaklarındaki çekimden bir fotoğraf karesini paylaştı. Senaryosunu Ali Doğançay’ın yazdığı, yönetmenliğini ise Hakan İnan’ın üstlendiği Sipahi’nin kadrosunda yıldız isimler yer alıyor.

Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’a Sinan Tuzcu, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Nurettin Sönmez, Çağdaş Onur Öztürk, Serhat Nalbantoğlu, Emre Bulut, Gözde Okur, Elit Andaç Çam, Zeynep Oymak, Berrin Arısoy, İsmail Düvenci ve Selçuk Borak eşlik ediyor.

Dizinin konusuna gelince; Batı’nın karanlık güçlerinin desteklediği ‘Manager’ yapılanması, Türkiye için açık tehdit haline gelmiştir. Türkiye’de kaos yaratacak, halkı korku ve paniğe sevk edecek kanlı terör eylemleri gerçekleşmektedir.

Türk ekonomisi çeşitli sınavlardan geçmekte, Metavarse, dark web, kripto iletişim sistemleri ve internet sistemleri üzerinden ülkenin en hassas noktaları siber saldırılara uğramaktadır. Bu karmaşık ve komplike düşman; ülke içindeki çok çeşitli grupları da aktif olarak kullanmaktadır. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın Sipahileri, bu tehlikeyi fark eder ve süratle reaksiyon gösterir.