SON DAKİKA
9 Şubat 2023 04:52

SON HABERLER

İlk ve Son dizisi bu sefer de Spotify atağı yaptı!

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin büyük beğeni toplayan ve de başladığı andan itibaren “ilk”lere imza atan dizisi ‘İlk ve Son’, izleyicilere Deniz (Özge Özpirinçci) ve Barış’ın (Salih Bademci) dünyasının kapılarını aralıyor. İkilinin 10 yıla yayılan aşklarını yansıtan şarkıların yer aldığı özel çalma listesiyle Spotify’da yerini aldı.

“İlkleri unutulmaz, sonları kaçınılmazdı.” mesajıyla izleyenlerle 10 yıla yayılan bir aşkın en sert, romantik, gözyaşlı ve kahkaha dolu anlarından oluşan anatomisini paylaşan ‘İlk ve Son’ etkisi, farklı mecralara yayılıyor.

Özge Özpirinçci ve Salih Bademci’nin başrollerinde yer aldığı, senaryosunu Hakan Bonomo’nun kaleme aldığı ve Cem Karcı’nın yönetmen koltuğunda oturduğu BluTV’nin ilk iç yapımı olan dizi, müzik platformu Spotify’da oluşturulan özel listesi ile rüzgarını sürdürüyor.

Deniz ve Barış’ın yeri geldiğinde Yıldız Tilbe’ye tutunan, yeri geldiğinde Rober Hatemo’yla coşan yeri geldiğinde de Kaan Boşnak’ın buğulu sesiyle suyu durgunlaştıran şarkılardan oluşan çalma listesiyle izleyiciler, ikilinin dünyasının derinliklerine dalacak.

Hikayesiyle pek çok kişiye “Ben de bunu yaşamıştım” dedirten ‘İlk ve Son’un çalma listesindeki şarkılar, efkar dolu masalara yoldaş olurken, dinleyenlerin yüzlerinde tebessüm yaratıp dansa da davet edecek. 15 Eylül Çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölüm öncesi izleyiciler bu şarkılarla bugüne kadar yayınlanan bölümlerdeki hafızalardan silinmeyecek pek çok ana geri dönecek.

‘İlk ve Son’, her Çarşamba saat 19:00’da yeni bölümüyle sadece BluTV’de…

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler