Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Behzat Ç devam edecek, müjdeyi Erdal Beşikçioğlu verdi!

Behzat Ç devam edecek, müjdeyi Erdal Beşikçioğlu verdi!

tarafından ker_def

Yayınlandığı günden beri büyük ilgi gören efsanevi dizi ‘Behzat Ç’nin yeni macerası ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ sezon finaliyle Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’de ekrana geliyor.

Hayranlarına özlenen Behzat Ç. atmosferini sunarken yeni karakterleri ve esrarengiz olaylarıyla seyir zevkini yükselten ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ bugün sezon finali yapıyor.

Erdal Beşikçioğlu ve BluTV, dizinin sezon finali öncesinde Behzat Ç. takipçilerine müjdeli bir haber verdi. Dün sosyal medyada yapılan paylaşımla birlikte ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin ikinci sezon için onayı aldığı duyuruldu. Hazırlık süreçlerinin ardından 2. sezon için çekimlere başlayacak olan dizi yakında BluTV’de yerini alacak.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği BluTV’nin orijinal dizisi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nde Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu eşlik ediyor. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ sezon finaliyle bugün saat 19.00’da, ikinci sezonuyla ise yakında sadece BluTV’de yayında!