Ana sayfa Dizi Haberleri Dizilerin sevilen oyuncuları Özge Yağız, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar, Aybüke Pusat’ın da olduğu BluTV ve NetD yayınında depremzedeler için büyük bağış topladı!

Dizilerin sevilen oyuncuları Özge Yağız, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar, Aybüke Pusat’ın da olduğu BluTV ve NetD yayınında depremzedeler için büyük bağış topladı!

tarafından zk zk

TelevizyonGazetesi.com/Detay – Türkiye’yi yasa boğan depremin ardından, afet bölgesinde zor durumda olan vatandaşlar için tüm ülke seferber oldu. Deprem bölgesine giden yardımların organizasyonunda bizzat görev alan ünlü isimler, aynı zamanda maddi yardımlar için yapılan kampanyalarda görev alıyorlar.

Dizi ve sinema filmleri ile tiyatro dünyasının tanınan isimleri, depremzedelere gönderilecek yardımların toplanması, kolilenerek tırlara yüklenmesi de dahil olmak üzere sahada bilfiil görev almaktalar. Kimileri kamuoyuna yansısa da yansımayan pek çok maddi yardımlar yaptıkları da biliniyor ünlü isimlerin.

Vatandaşlarla birlikte el ele, omuz omuza veren ünlü oyuncular, aynı zamanda sosyal medya hesaplarından da günlerdir depremle ilgili pek çok paylaşım yapıyor, acil mesajları iletiyor, duyuruları paylaşıyor, deprem bölgesi için gerekli malzemelerin neler olduğunu tek tek listeliyor, firmalara, duyarlı kişilere sesleniyorlar.

Dizilerin sevilen oyuncuları Özge Yağız, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar, Aybüke Pusat'ın da olduğu BluTV ve NetD yayınında depremzedeler için büyük bağış topladı! 10

Adeta halkın sesi olarak çalışan ve canla başla günlerdir sahada olan pek çok ünlü isim, aynı zamanda canlı yayınlarla yapılan yardım organizasyonlarına da destek vermekteler. Son olarak 13 Şubat günü BluTV ve NetD Youtube kanallarında, Okan Bayülgen’in sunumu ile yapılan canlı yayına katılarak, yaşanan deprem felaketinde ihtiyaç sahipleri için harcanmak üzere ciddi bir meblağın toplanmasını sağladılar.

Dizilerin sevilen oyuncuları Özge Yağız, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar, Aybüke Pusat'ın da olduğu BluTV ve NetD yayınında depremzedeler için büyük bağış topladı! 11

“Yaralarımızı birlikte sarıyoruz” cümlesiyle Okan Bayülgen’in moderatörlük yaptığı yayında kimi zaman konuşurken güçlük çektikleri görülen oyuncular, yaşanan afetin yaralarını sarmak için herkesi destek olmaya çağırdılar. Yayına katılanlar arasında Taner Ölmez, Merve Dizdar, Çağlar Ertuğrul, Ercan Kesal, Özge Yağız, Cemre Baysel, Esra Ronabar, Yüşra Geyik, Aybüke Pusat, Sergen Deveci, Erdal Beşikçioğlu, Berkay Ateş ve Furkan Andıç vardı.

Dizilerin sevilen oyuncuları Özge Yağız, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar, Aybüke Pusat'ın da olduğu BluTV ve NetD yayınında depremzedeler için büyük bağış topladı! 12

Canlı olarak yapılan bağış kampanyasına katılım yüksek oldu ve BluTV’nin öncülük ettiği yayında 5 milyon 104 bin 65 TL yardım toplandı. Bazı ünlü isimler yayına internet üzerinden bağlanarak yaşanan afetle ilgili duygu ve düşüncelerini aktarırken ayrıca yardımseverlerden de destek istediler.

Dizilerin sevilen oyuncuları Özge Yağız, Çağlar Ertuğrul, Merve Dizdar, Aybüke Pusat'ın da olduğu BluTV ve NetD yayınında depremzedeler için büyük bağış topladı! 13

Erdal Beşikçioğlu, stüdyoya gelerek katıldığı programda, özellikle gençlerin afet bölgesinde hızlı bir organizasyon sağladıklarını belirterek bazı gönüllülerin, depreme yakalanan hatta bacağı kırık ya da farklı yaralanmalarla enkazdan kurtulanlar olduğunu anlattı.

BluTV’den yapılan açıklamada, yayın sonrasında toplanan nakdi yardımların AFAD, Kızılay ve AHBAP’a iletileceği belirtildi.