İlyas Yalçıntaş’ın klip güzeli dikkatleri çekiyor!

03 Mart 2016 Perşembe, 06:30
İlyas Yalçıntaş’ın klip güzeli dikkatleri çekiyor!

“İNCİR” ŞARKISI İLE BÜYÜK SES GETİREN İLYAS YALÇINTAŞ’IN YENİ GÖZDESİ DİKKAT ÇEKTİ!..

Son dönemin en sevilen yakışıklı ve başarılı şarkıcısı İlyas Yalçıntaş, “İçimdeki Duman” şarkısının klibinde oynayan güzelle Atina’da tesadüf eseri tanışmış ve onu ikna etmiş.

Bir yarışmada söylediği “İncir” isimli şarkısı ile güzel bir çıkış yakalayan İlyas Yalçıntaş, geçtiğimiz ay DMC etiketiyle yayınladığı albümünün ikinci video klibini “İçimdeki Duman”a çekti.

Düzenlemesi Febyo Taşel’e, Söz ve müziği İlyas Yalçıntaş’a ait olan, albüme de isim veren “İçimdeki Duman”ın video klibi Atina’da Hasan Kuyucu yönetmenliğinde çekildi.

KLİP KIZINI ATİNA’DA BULMUŞ

Dijital mecralarda oldukça hit olan şarkının çekim hikayesi oldukça ilginç; İlyas Yalçıntaş çekimden bir gün önce Atina’da bir mekanda karşılaştığı ve klibin senaryosuna uygun olacağını düşündüğü Ukraynalı güzel Anya Hoffman’ı klipte oynaması için ikna ediyor.

10 yıldır Atina’da yaşayan Anya’nın teklifi kabul etmesi üzerine klip setinde değişiklikler yapılarak çekimler tamamlanıyor. Senaryo gereği romantik sahnelerin yoğun olduğu “İçimdeki Duman”ın video klibi bugünden itibaren tüm müzik kanallarındaki yerini aldı.

ilyas yalçıntaş haberleri için