Ana sayfa Dizi Haberleri İnci Taneleri dizisinde yine Hazar Ergüçlü’nün oyunculuk performansı konuşuldu!

İnci Taneleri dizisinde yine Hazar Ergüçlü’nün oyunculuk performansı konuşuldu!

tarafından ker_def

Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve başrolünü oynadığı İnci Taneleri’nin yeni bölümüne Azem’in gün geçtikçe kızı Nehir’e daha çok yaklaşması ve Dilber’in yaşadığı ayrılık acısı damga vurdu.

Cezaevinde bulunan Nusret’in tahliye olmasının ardından heyecanın ikiye katlandığı son bölüm, tüm izlenme kategorilerinde birinci oldu.

Reytinglerde artık çift haneli oranlara ulaşmakta zorlanan İnci Taneleri dizisinde Dilber karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü’nün oyunculuk performansı yine sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Payvon dansçısı olarak öne çıkan görüntüleri ile ünlü oyuncu uzun süredir sosyal medyada en çok konuşulan kadın oyuncuların başında geliyor.

Hem eğlenceli anlarda hem de duygusal sahnelerde Hazar Ergüçlü’nün ortaya koyduğu performans dizinin başarısına da çok önemli katkılar yapıyor.

Peki İnci Taneleri dizisinin 12. bölümü yine çok izlendi ve konuşuldu. İnci Taneleri’nin 12’nci bölümü yine izleyicinin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Duygusal sahneleri ile dikkat çeken bölüm üç kategoride de yüksek izlenme rakamlarına ulaşarak reytinglerin zirvesine oturdu. Çarpıcı diyalogları ve dram sahneleri ile ekrana gelen bölüm reytinglerin yanı sıra; sosyal medyada da TT listelerinde yer aldı.