SON DAKİKA
1 Aralık 2022 15:38

SON HABERLER

İşte Son Yaz dizisini çok değiştirecek Sare Akay karakterinin sırrı!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Birce Akalay, Fox TV’nin çok sevilen dizilerinden Son Yaz’ın ikinci sezonuna çok etkileyici bir giriş yapacak. Dizinin çekimlerine başlandı. Birce Akalay da farklı imajı ile yeni bir karakter ile izleyicileri tanıştırmak için sabırsızlanıyor.

Ünlü oyuncunun ilk sahnelerinin Savcı Selim’i canlandıran Ali Atay ile olması da dikkat çekici. Canan’ın ölümünün ardından kendine farklı bir dünya yaratan Selim’i düştüğü yerden çıkartacak olan karakterin Sare Akay olması bekleniyor.

Peki Sare Akay nasıl birisi? Canan’ın ölümünden sonra hiçbir şey eskisi gibi değildir. Kara ailesi ayrı yerlere savrulmuştur. Canan’ın ölümünü kaldıramayan Selim inzivaya çekilmiştir. Akgün ise kaçak durumundadır. Onları tekrar bir araya getirecek kişi ise Sare Akay olacaktır.

Sare Akay “Son Yaz” evrenine sırlarıyla birlikte girecek ve bütün dengeleri değiştirecektir. Kendine güvenen, acımasız, sabit fikirli, esprili ve inatçı bir kadın olan Sare Akay bir istihbarat çalışanıdır. Analitik zekaya sahiptir ve yaratıcıdır.

Organize suçlarla mücadele için kurulan özel bir ekibin başına geçer. Çünkü İstanbul mafya ailelerinin savaşına şahitlik etmektedir. Onları bitirmek için yardıma ihtiyacı vardır ve Savcı Selim Kara’dan yardım isteyecektir. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır.

Çünkü ne Selim ne Akgün ne de Yağmur artık eskisi gibi değillerdir… Artık onlar, ortak bir acının bedelini farklı farklı ödeyen insanlardır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler