SON DAKİKA
9 Şubat 2023 02:41

SON HABERLER

Bir Zamanlar Çukurova dizisine İbrahim Çelikkol, ezber bozmaya geldi!

atv ekranında ilk 3 sezonu çok beğenilen Bir Zamanlar Çukurova’nın dördüncü sezonu için ekip çalışmalara başladı. İbrahim Çelikkol’un dizinin yeni dönemine Hakan Gümüşoğlu karakteri ile katılması da hikayenin gidişatını çok değiştirecek.

İbrahim Çelikkol’un dizi çekimleri için Adana’ya gittiği ama hava değişimi nedeniyle sağlık sorunları çektiği de ortaya çıkmıştı. Oyuncu sette çalışmalara başladı. Bir Zamanlar Çukurova’da yeni bir dönemi başlatacak olan Hakan Gümüşoğlu karakteri herkes tarafından heyecanla bekleniyor.

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın dördüncü sezonunda İbrahim Çelikkol fırtınası esecek! Türkiye’nin ünü dünyayı sarmış isimlerinden biri olan İbrahim Çelikkol, izleyicinin 3 sezondur zirveden indirmediği diziye yeni bir heyecan getirecek.

Başarılı oyuncu, Çukurova’nın iş ve cemiyet hayatına hızlı bir giriş yapacağı ‘Hakan Gümüşoğlu’ karakteriyle dahil olacak.

Ekranda olduğu üç sezon boyunca reytinglerin zirvesinden inmeyen ‘Bir Zamanlar Çukurova’da hayat vereceği Hakan Gümüşoğlu için çalışmalarını aylardır sürdüren ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, gizemli, karizmatik ve adaletli bir İzmirli olarak Adana coğrafyasında uzun yıllardır devam eden birçok hikayenin içinde yerini alacak.

Çukurova’nın bereketli topraklarının altını üstüne getirecek Hakan Gümüşoğlu için hummalı bir çalışmaya girişen dizi ekibi, bu iddialı karakter için Adana’da yeni mekanlar inşa etti, kostüm ve imaj çalışmaları yaklaşık üç ay sürdü.

HAKAN GÜMÜŞOĞLU EZBERLERİ BOZMAYA GELİYOR

İhtiraslı, savaşçı, gözü pek kişiliğiyle öne çıkan Hakan Gümüşoğlu, Çukurova’daki pek çok ismin tam tersi, tüm zenginliğini kendisi elde etmiş bir işadamı. İzmir’de başlayan yaşamı, üniversite yıllarında Berlin’de bir dönem Demir Yaman ile kesişmiş. Ve yıllar sonra Demir’in hayatında kaynağı bilinmeyen düşmanlıkları ve Demir’le üniversite yıllarına uzanan bağı ile hikayenin karanlıkta kalmış düğümlerini çözerek Çukurova’nın altını üstüne getirecek.

NELER YAŞANMIŞTI?

Üçüncü sezonun final bölümünde Demir’i gölge gibi takip eden gizli düşmana karşı tüm Çukurova seferber olmuştu. Küçük Leyla’yı alıkoyan, değirmenleri yakıp tırları kaçıran eşkıyayı Fikret’le birlikte aramaya koyulan Demir’in konağı yangın yerine dönmüş, yaşanan hengamede Demir ortadan kaybolmuştu.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler