SON DAKİKA
27 Ocak 2023 03:34

SON HABERLER

“Kaçır beni Ramo” dedi, sosyal medyaya düştü! Ramo’da Esra Bilgiç farkı!

Televizyongazetesi.com/Detay – Show TV’nin sevilen dizisi Ramo, geçtiğimiz hafta ekrana gelen 21. bölümündeki bir sahne ile hala konuşulmakta. Sibel ve Nehir’i kaçırma oyunu sırasında yaşanan komedi, izleyenlere dizideki Esra Bilgiç oyunculuğunu bir kez daha gösterdi! Her ne kadar hikaye Ramo karakteri üzerine kurulmuş olsa da Sibel karakterini ön plana çıkaracak ve ikili arasındaki bu tür etkileşimleri ortaya koyacak sahneler de artık daha çok beklenecek!

20 Kasım Cuma akşamı yayınlanan 21. bölümünde, Nehir ile yemeğe giden Sibel’in, Ramo’yu kıskanıp Nehir’e kapalı bir elbise almasından tutun da Nehir’i kaçırırken tuvalette yaşanan o konuşmalara kadar izleyenleri güldüren pek çok ayrıntı, hala sosyal medyanın dilinde.

Hatta dizinin bu sahnesi Youtube’da izlenme rekoru kırıyor adeta! Şu ana kadar 1 milyon 290 binden fazla kez görüntülenen sahnede Esra Bilgiç’in ‘oynayamama’ hali ise herkesin dilinde!

Sibel’in Nehir’i bayılttıkları sırada bağırmasına kızan Ramo’ya “Rolümü yaşıyorum çünkü, kendime kötü oyuncu dedirtmem” sözleri çok güldürürken, Ramo’ya “Kaçır o zaman beni” sözleri ise kopardı.

Asıl komedi de bundan sonra başladı. Ramo, abisi Hasan’ın yerini bilen Nehir’i konuşturmak için Sibel ile ikisini kaçırdığı süsü vermeye çalışmıştı. Olayı bilen Sibel de Nehir’i etkilemek için olmayan oyunculuğunu konuşturdu!

Tabii bu sahnelerde Esra Bilgiç o kadar iyi oynadı ki Sibel’in oyunculuktaki başarısızlığı da ekran başındakileri güldürdü.

İzleyicilerden gelen sahneyle ilgili yorumları aşağıda görebilirsiniz. Pek çok izleyici, Esra Bilgiç’in oyunculuğunu överken, onun öne çıktığı sahneleri de daha çok görmek istediklerini belirtiyorlar. Adeta bir komedi dizisinden fırlamış gibi izlenen sahnede Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başarılı oyunculukları da sahnenin bu denli ilgi görmesinin nedeni tabii ki…

Sahneyi izleyenler, Sibel’in oyunculuğa öykünen abartılı halleriyle dalgasını geçerken, Esra Bilgiç’e de şapka çıkardılar…

Bu sahnede özellikle Ramo’nun Sibel’e gıcık olup bayılmış numarası yaptığı sırada kafasına su dökmesi ise yine herkesi çok güldüren bir başka ayrıntıydı.

Aşağıda dizinin 21. bölümündeki bu sahneyi ve gelen yorumlardan bazılarını görebilirsiniz…

 

 

 

 

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler