Ana sayfa Dizi Magazin Haberleri Kadir Doğulu’dan hayranlarına yepyeni bir sürpriz var!

Kadir Doğulu’dan hayranlarına yepyeni bir sürpriz var!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Ünlü oyuncu Kadir Doğulu, şevkle ve büyük bir zevkle yeni dizisini duyuruyor… Oyunculuktan sonra en büyük tutkusunun yemek yapmak olduğunu söyleyen Kadir Doğulu, şimdi bu iki unsuru yeni dizisinde buluşturdu. Neslihan Atagül ile mutlu bir evlilik yürütmekte olan Doğulu, 2020 yılının Şubat ayında Vuslat isimli TRT1 dizisine veda etmişti. 2 sezon süren projenin ardından yeni görüşmeler yapan oyuncunun geçen sezon bir dizisi iptal olmuştu.

Kadir Doğulu, 2021 yılında ise tam da istediği gibi bir role kavuştu. Hem oyunculuk hem de aşçılık yeteneklerini sergileyebileceği Aşkın Tarifi isimli romantik komedi dizisinden gelen teklifi kabul eden oyuncu, bir süredir çalışmalarını sürdürüyor.

Ünlü bir şef ile birlikte mutfakta nasıl profesyonel olunacağını öğrenen oyuncu, ayrıca her yeni bölümde bir yemek tarifi de verecek. Doğulu’nun hayranları heyecanla oyuncunun yeni rolünü bekliyor…

Youtube’de paylaşımları ile tanınan Serra Arıtürk, Kadir Doğulu’nun yeni dizisindeki partneri oldu. Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan gibi tecrübeli isimler de dizinin kadrosunda yerini aldı.

Bir süredir çekimleri devam eden diziden ilk fotoğraflar ve ilk fragman da yayınlandı. Kadir Doğulu’nun özellikle fotoğraf çekimlerinde hem neşeli hem de eğlenceli anlar yaşaması, projeyi ne kadar çok beğendiğini de anlatıyordu.

Fotoğraf çekiminden kamera arkasına yansıyanları aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Aşkın Tarifi’nin genel hikayesi ise şöyle;

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler. Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi? Yoksa ava giderken avlanacak mı? Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

İşte Aşkın Tarifi dizisinin ilk fragmanı: