Ana sayfa Dizi Haberleri Aşkın Tarifi dizisinin ilk fragmanı Serra Arıtürk’ü öne çıkardı!

Aşkın Tarifi dizisinin ilk fragmanı Serra Arıtürk’ü öne çıkardı!

tarafından ker_def

Geçtiğimiz günlerde çekimlerine başlanılan, Fransız mutfağında uzman Gaziantepli bir şefin heyecan dolu aşk hikayesini ekrana taşıyacak Aşkın Tarifi dizisi, ilk tanıtımı ile dikkatleri çekti. Sosyal medyada Kadir Doğulu hayranları yeni diziden memnun. Serra Arıtürk ise ilk kez bir dizide yer aldığı için merakları üzerine çekti.

Kimi izleyiciler fragmandaki menemen sahnesini beğenmedi ve eleştirilerde bulundu. Ancak daha çok öne çıkan isim Arıtürk oldu. Ekranda Kadir Doğulu ile iyi bir uyum ve enerji yakalayan Serra Arıtürk, gençliğini ve güzelliğini de yansıttı. Birçok kişi Serra Arıtürk’ün kim olduğunu soruyor… Serra Arıtürk, 1998 İstanbul doğumlu bir kişi.

Arıtürk, 7 yaşında gitarla tanışmış ve ailesinin de desteği ile müzik konusunda eğitimler almış bir isim. Lise sondan sonra şarkı söylemeye başlayan ve bir dönem Boğaziçi Caz Korosu’nda da yer alan Arıtürk, çeşitli coverlar ile tanındı.

Aşkın Tarifi dizisinin ilk fragmanı Serra Arıtürk'ü öne çıkardı! 10

Serra Arıtürk, dizide Kadir Doğulu’nun hayat verdiği ve yemek sihirbazı olarak tanınan Fırat’ın aşık olacağı Naz Soyluer isimli bir restoran sahibini oynayacak.

Başrollerini Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Cem Davran, Alper Saldıran, Yasemin Baştan, Ümmü Putgül, İdil Sivritepe, Atakan Yılmaz, Elif Melda Yılmaz, Mehmet Şeker, Deniz Gürkan, Gökhan Niğdeli, Selim Akgül, Onur Yakıcı ve Batuhan Bayır yer alıyor.

Aşkın Tarifi dizisinin ilk fragmanı Serra Arıtürk'ü öne çıkardı! 11

Yapımını NTC Medya, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Aşkın Tarifi dizisinin yönetmen koltuğuna Deniz Koloş otururken, projenin yaratıcı yapımcılığını Birsel Çıkıncı yapıyor. Dizinin senaryosunu ise Leyla Oter ve Doruk Erengül kaleme alıyor.

Aşkın Tarifi’nin konusu ise şöyle;

Kendi halinde bir kebap ustası olan Fırat, kaderiyle oynayan ünlü yaşam koçu Doktor Aşk’a dersini vermek ister. Fırat’ın öfkeyle çıktığı yolculuk, onu bir Fransız restoranına sürükler.

Aşkın Tarifi dizisinin ilk fragmanı Serra Arıtürk'ü öne çıkardı! 12

Geçmişte Fransız mutfağında iyi bir şef olan Fırat, tutkunu olduğu mutfağa yeniden kavuşurken; restoranın sahibi, güzeller güzeli Naz Soyluer sayesinde de gerçek aşkla tanışır. Doğu ve batı mutfaklarını harmanlayan, yemek sihirbazı Fırat Şef, herkesi şaşkına çevirecek tarif defterinde bir tek Aşkın Tarifi olmadığını anlayacaktır.

Aşkın Tarifi dizisinin ilk fragmanı Serra Arıtürk'ü öne çıkardı! 13

Tarifsiz bir aşk yolculuğuna çıkan Fırat, Doktor Aşk’a “aşk dersi” verebilecek mi?

Yoksa ava giderken avlanacak mı?

Fırat, Aşkın Tarifini bulabilecek midir, ya da Aşkın Tarifi var mıdır?

Aşkın Tarifi çok yakında Kanal D’de…