SON DAKİKA
28 Kasım 2022 15:22

SON HABERLER

Kalp Yarası dizisinde tüm dengeleri alt üst edecek yenilik!

TelevizyonGazetesi.com /Detay – Kalp Yarası dizisine dengeleri değiştirecek yeni bir karakter geldi! Pazartesi akşamlarının sevilen dizilerinden Kalp Yarası, yeni bölümü ile 26 Temmuz akşamı izleyicisi ile buluşacak. Bayram haftası nedeniyle yeni bölümü yayınlanmayan atv dizisinde önemli gelişmeler var.

Kalp Yarası dizisinin 4. bölümü bir yenilikle başlıyor… Dizinin ekibine ünlü bir isim daha katıldı.. Savaşçı dizisinin 5. sezonu ile yeniden setlere dönüş yapan Serenay Aktaş, artık Kalp Yarası’nda yer aldı.

Savaşçı dizisinin 109. bölümü ile 5.sezonda final yapmasının ardından oyuncu, Ebru karakteri ile bu sefer bambaşka bir kadına hayat verecek…Serenay Aktaş’ın gelişiyle birlikte hikayenin Sinan cephesinde önemli değişimler olması bekleniyor.

Sinan ile Ebru’nun geçmişte kalan ama hala yüreklerini yakan bir aşk öyküsü var ki, Kalp Yarası ismi tam da bunu anlatmaya yetiyor… Çocuklarının okulunda yeniden karşılaşacak olan Sinan ve Ebru ne yapacak, bu karşılaşma hayatlarında neleri değiştirecek henüz bilinmiyor ama, büyük sürprizlerin olması bekleniyor.

Zamanında Azade Sancakzade engeliyle karşılaşan iki aşık yılların acısını mı çıkartacak, yoksa aralarında bambaşka olaylar mı yaşanacak? İnanç Konukçu ve Serenay Aktaş ikilisi dizideki yeni kalp yarası olarak hikayenin farklı bir noktaya sürüklenmesine hizmet edecek.

Kalp Yarası 4.bölümünden 2. fragman yayınlandı, izleyiciler yeni karakterin neler değiştireceğini çok merak ettiklerini belirten yorumlar yapıyor.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler