SON DAKİKA
28 Eylül 2022 18:22

SON HABERLER

Kanal 7’de yayınlanan Emanet dizisinin sezon finali tarihi belli oldu!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Kanal 7 ekranlarında hafta içi her akşam yayınlanan Emanet dizisi, izleyenlerin merakla beklediği bir yapım. Hafta içi her gün yayınlanan dizinin son günlerde reytingleri düşme eğiliminde olsa da yine de kemik bir izleyici grubuna sahip.

Bu akşam (4 Haziran Cuma) 195. bölümü yayınlanan dizide yine heyecanlı sahneler izleyenleri bekliyor. Haziran ayına girilmesi ile birlikte dizinin takipçileri, sezon finalinin ne zaman olacağını da merak ediyordu.

Sonunda dizinin sezon finali tarihi belli oldu! Haftanın 5 günü yayınlanan dizinin, bu haftayı saymazsak 10 bölüm sonra sezon finali yapacağı öğrenildi! Gazeteci Birsen Altuntaş’ın verdiği bilgiye göre, 18 Haziran’da sezonun son bölümü yayınlanacak. Böylece dizinin 205. bölümde sezon finali yapacağı kararı ortaya çıkmakta.

194. bölümde Yaman’ın hayatının tehlikede olduğu anlara izleyiciler şahitlik etti. Sıla Türkoğlu’nun sosyal medyada hızla yükselmekte olduğunu ve başarılı performansının izleyicilerden karşılık bulduğunu gözlemliyoruz. Aynı Şekilde Halil İbrahim Ceyhan da Yaman karakteri ile bir hayli öne çıktı. Dizinin yeni bölümleri de merakla bekleniyor.

194. bölümde neler oldu? Emanet’te dün akşam Seher başarılı olamaz ve Selim onları yakalar.
Selim’in tuzağına düşen ve yaralanan Yaman namlunun ucundadır. Seher’i kurtarmak için çıktığı yolda ölümle burun buruna kalan Yaman, Selim karşısında çok zor bir durumda kalır.

Karamel Yapım imzasını taşıyan Emanet, sürükleyici öyküsüyle hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Dizinin konusu:

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher’in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır. Artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf… Ancak Seher’in işi hiç kolay olmayacaktır.

Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf’un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur. Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı’ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman’ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlatacaktır.

Özel içerikler youtube kanalımızda

Abone olun

İlgili Haberler