Ana sayfa Dizi Haberleri Kanunsuz Topraklar dizisine bir ünlü veda etti, bir başkası yeni geldi!

Kanunsuz Topraklar dizisine bir ünlü veda etti, bir başkası yeni geldi!

tarafından ker_def

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Fox TV ekranında yayınlanmakta olan Kanunsuz Topraklar, çarşamba akşamları farklı bir hikayeyi izleyicilerin karşısına çıkartıyor. Zonguldak’taki kömür madenlerinde geçen hikaye, 1939 yılının Türkiye’sine izleyicileri götürüyor.

Dizinin kasvetli bir ortamı var. Başrollerinde Esra Bilgiç ile Uğur Güneş’in yer aldığı dizide, iki ünlü ismin uyumu ve enerji de çok iyi olarak ifade ediliyor. Reytinglerinin çok da iyi olmaması ile dikkat çeken dizi için 1 yıl önceden hazırlıklar yapılmıştı. Çekimlerine Haziran ayında başlanan dizi, yeni sezonun en etkili yapımlarından birisi olarak başladı ama izleyici ilgisi beklentilerin altında kaldı.

Kanunsuz Topraklar dizisinin yönetmeni Zülküf Yücel de altıncı bölüm itibari ile hikayeden ayrıldı. Diziyi Cevdet Mercan devraldı ve yeni dönemde bazı değişiklikler de yapıldı.

Hikayedeki düzenlemeler ise devam ediyor. Diziye bir ünlü isim veda ederken, bir başka ünlü oyuncu da ekibe katıldı.

Kanunsuz Topraklar dizisinde Malik karakterini canlandıran Murat Daltaban bir hayli etkili bir oyunculuk sergiledi. Ancak bu karakterin ölümü ile birlikte Murat Daltaban da hikayeye veda etmiş oldu.

Ayrıca diziye Bahar karakteri de katılıyor. 4 yıla yakın bir süredir ekranlarda yer almayan Başak Parlak’ı hayranları Kanunsuz Topraklar dizisinde seyredebilecek.

Başak Parlak, en son Fox TV ekranında Şevkat Yerimdar isimli diziyle 2017-2018 sezonunda yer almıştı. 1996 yılından bu yana oyunculuk yapan Başak Parlak yeteneklerini yeni dizisinde sergileyecek.