Ana sayfa Sosyal Medya Kara Tahta dizisi final yapan oyuncu Furkan Andıç setlere geri döndü!..

Kara Tahta dizisi final yapan oyuncu Furkan Andıç setlere geri döndü!..

tarafından sevda

TelevizyonGazetesi.com / Detay-Ünlü oyuncu Furkan Andıç en son TRT1 ekranlarında yayınlanan Kara Tahta dizisiyle ekranlara gelmiş ve Miray Daner ile başrolü paylaşmıştı.

Dizi final yaptıktan sonra tatile çıkan ve bir süre dinlenen oyuncu setlere geri döndü. Oyuncunun başrolünde yer aldığı Blu TV için çekilen Bozkır dizisinin ikinci sezonunun çekimleri başladı.

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV izleyicisinin yoğun ilgi gösterdiği orijinal yapım Bozkır’ın ikinci sezonunda başrolleri Furkan Andıç ile birlikte Yiğit Özşener  paylaşıyor.

Polisiye ve suç dramasını buluşturan Bozkır ilk sezonunda görsel dünyası, gizemli hikayesi ve başarılı oyunculuklarıyla izleyicilerin beğenisini kazanmıştı.

Başarısını ikinci sezonda da sürdürmek için iddialı olan dizinin yeni sezon çekimlerinin başladığı platformun sosyal medya sayfasından yapılan paylaşımla duyuruldu.

Yapımını ARC Film’in yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun üstlendiği dizinin senaryosunu Levent Cantek kaleme alırken yönetmenliğini Cantek ile Şahin Altuğ üstleniyor.

Bozkır’ın kadrosunda Yiğit Özşener ve Furkan Andıç ile birlikte Gizem Karaca, Beril Pozam, Fatih Al, Cemal Toktaş, Bülent Düzgünoğlu yer alıyor.

Bozkır’ın yeni sezonu 8 bölüm olacak. Dizinin yeni bölümlerinde, yerel bir bankanın iflasıyla yaşanan karmaşada ortaya çıkan seri cinayetler anlatılacak.