Kaynana kelimesi hangi geline “Cadı”yı çağrıştırıyor? Gelinim Mutfakta 146. Bölüm

08 Ekim 2018 Pazartesi, 21:06
Kaynana kelimesi hangi geline “Cadı”yı çağrıştırıyor? Gelinim Mutfakta 146. Bölüm

Gelinim Mutfakta 146. Bölümde Fatih Ürek’in sorduğu “Kaynana, denilince aklınıza gelen ilk kelime nedir?” sorusuna gelinler öyle şeyler söyledi ki, kaynanalar odasından uğultular yükseldi! Fatih Ürek’ten yine ortalığı karıştıran bir soru geldi. “Kaynana, denilince aklınıza gelen ilk kelime nedir?” sorusu gelinlerin gözlerinin fal taşı gibi açılmasına neden oldu. Tüm gelinler kendi kaynanalarının özelliklerini de düşünerek soruya ilginç yanıtlar verdiler. Özellikle bir gelin “Cadı” kelimesini söyleyince Fatih Ürek, beklediği cevabı aldığını gösteren hınzırca mimikler yaptı. Bu soru “Gelin” kelimesi ile kaynanalara da soruldu. Önce gelinlerinin verdiği cevaplara tepkilerini gösteren kaynanalar, “Gelin” kelimesinin kendilerine ne ifade ettiğinin cevabını verdiler…

Videodan 146. bölümde ekrana gelen başlıktaki sahneyi izleyebilirsiniz.

Sunuculuğunu ünlü sanatçı Fatih Ürek’in yaptığı “Gelinim Mutfakta”da dört kayınvalide, gelinleriyle birlikte yarışarak büyük ödülün sahibi olmaya çalışıyor.

Gelinine güvenen kayınvalideler, marifetli gelinler…

Ekranların en lezzetli, en çekişmeli bir o kadar eğlenceli yarışması olmaya aday “Gelinim Mutfakta”da gelinler, kendilerine verilen süre içerisinde günün yemeğini yapmaya çalışacak, bu yarışta onları an be an izleyen kayınvalideler ise puanladığı tabakların kime ait olduğunu bilmeden puan vererek gelinini birinci yapmaya çalışacak.

Haftanın sonunda en yüksek puanı alan gelin ve kayınvalidesi 10 Bin TL değerinde 5 altın bilezik kazanırken, en düşük puanı alan gelin ve kayınvalidesi ise programa veda edecek.

Programda gelinler ve kayınvalidelerin yanı sıra birbirinden farklı tarifler ve lezzetler de ekrana gelecek.

fatih ürek haberleri için

gelinim mutfakta haberleri için